Kontaktuje nás

Reference realizací gastro provozů a dodávek gastro vybavení

Dodávka a montáž nerezových stolů a myčky pro Cateringforyou
S firmou Gastro Novotný spolupracujeme již několik let a jsme velice spokojeni s veškerým servisem i přístupem. Chválíme si pružnost dodávek a příjemnou komunikaci. Odebíráme od nich jednorázový sortiment na cateringové akce a další související zboží. I v případě nákupu nové technologie nerezových stolů a myčky jsme se proto obrátili na tohoto našeho osvědčeného dodavatele
Gastro vybavení a gastro potřeby pro základní a mateřskou školu Chalabalova
S firmou Gastro Novotný spolupracuji již několik let a oceňuji hlavně rozsah sortimentu, perfektní komunikaci, rychlost dodání gastro vybavení a také vstřícnost v případě řešení jakýchkoliv problémů, či případné reklamace. Všem doporučuji!
Gastro vybavení pro Waldorfskou základní a mateřskou školu Brno
S firmou Gastro Novotný je radost spolupracovat. Přístup vedení firmy a zaměstnanců k zákazníkovi je velmi profesionální a milý. Vše jde s úsměvem a snahou maximálně pomoci, vybrat, navrhnout, vyrobit,... A v co nejkratším možném termínu dodat gastro vybavení v té nejlepší kvalitě.
Vytvořili jsme novou profesionální kuchyni
Do provozu ve Valticích jsme vytvořili projekt na rekonstrukci původní kuchyně. Tento projekt byl poté následně realizován.
Opravili jsme profesionálního kuchyňského robota
Naší hlavní činností je prodej gastro vybavení a projektování gastroprovozů, ale mimo to zvládneme i běžný servis a tím vám ušetříme finance.
Dodali jsme smažicí pánev pro základní a střední školu
Zajistili jsme dodávku nové smažicí pánve pro Waldorfskou školu v Brně.
Gastro vybavení pro Kaskáda Golf Resort, Brno
Se společností GASTRO NOVOTNÝ spolupracujeme již několikátým rokem. Velmi si ceníme jejich spolehlivosti při vyřizování našich objednávek a profesionálního přístupu. Jsou perfektním příkladem péče o zákazníka. Děkujeme.
4Comfort: Wellness centrum, Brno
Při hledání vhodného dodavatele gastro vybavení až firma GASTRO NOVOTNÝ nám nabídla vše, co potřebujeme. Příjemný a vstřícný přístup personálu, kdy slečny ochotně a rády poradí s výběrem sortimentu. Vždy bezproblémový průběh objednávky, a především rychlé doručení zboží, což je pro nás prioritou. Za celý tým 4Comfort můžeme tuto firmu všem vřele doporučit.
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
S firmou Gastro Novotný velmi rád spolupracuji. Zajišťují nám nejen gastro zařízení, ale i jejich fantastický servis. Objednáváme u nich pravidelně, od inventáře až po drogerii. Moc doporučuji!
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Od firmy Gastro Novotný odebíráme jednorázový a spotřební sortiment gastro vybavení a jsme velmi spokojeni. Chválíme rychlost doručení a individuální přístup.
MayDay cocktail bar café v Brně
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Firma Gastro Novotný nám zajistila od základu projekt našeho bistra. Veškeré umístění zařízení, včetně montáže a dalších dodávek nejen spotřebního sortimentu.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]