PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Zařízení pro kuchyně jídelen musí obstát v těch nejtěžších podmínkách, musí poskytnout takový komfort a mít takové vlastnosti, které jsou podmínkou efektivní a rychlé práce. To je totiž základ každého velkého stravovacího provozu. Každá minuta hraje roli, přesnost a rychlost je základem úspěchu. My o tom víme své, proto již od roku 1996 navrhujeme a následně prodáváme profesionální zařízení pro kuchyně jídelen. Zjišťujeme:

  • Zařízení pro kuchyně podnikových jídelen.

  • Zařízení pro kuchyně školních jídelen.

  • Zařízení pro kuchyně jídelen státních institucí a veřejné správy.

Dodáme vám obratem libovolné standardní i profi zařízení pro kuchyně jídelen za výhodné ceny, které u konkurence nedostanete. Jestliže jste provozovatelem nebo majitelem jakéhokoliv typu jídelny, pak velmi stojíme o spolupráci s vámi. Vaši jídelnu vybavíme nejen kuchyňským zařízením a technologiemi, ale i stravovacím a výdejním sortimentem.

U nás seženete za výhodných podmínek nejen zmiňované zařízení pro kuchyně jídelen, ale i další tolik potřebné příslušenství, bez kterého se provoz jídelny prostě neobejde. Dodáváme nejen moderní technologie přípravy pokrmů, ale i prostředky pro jejich skladování, servírování strávníkům, pomůcky a prostředky hygieny atd. Prostě kompletní sortiment, který je třeba pro efektivní provoz kuchyně jídelny a její stravovací části. Dokážeme se o vás postarat komplexně, tj. včetně dodávky spotřebního sortimentu pro hygienu, mytí nádobí, servírovacích textilií nebo oblečení personálu jídelny. Naše dodavatelské možnosti jsou opravdu dosti široké, proto budeme rádi, když se na nás kdykoliv obrátíte a využijete služby, které jsou odloženy našimi dlouholetými zkušenostmi.

Využijte našich služeb:

Proč odebírat zařízení pro kuchyně jídelen od Gastro Novotný?

U jakéhokoliv dodaného zařízení poskytujeme nejen poradenství, montáž a dopravu, školení.

Našim dlouhodobým odběratelům umíme nastavit takové podmínky, které konkurence stěží nabídne.

Umíme velmi rychle a v plném rozsahu zajistit i specifičtější technologie a zařízení. A to díky našim úzkým vazbám na samotné výrobce.

Dokážeme odborně servisovat velké množství značek zřízení pro kuchyně jídelen, a to i ty, které primárně neprodáváme. Servisem gastro zařízení se zabýváme již řadu let a tyto zkušenosti proto rádi přetavíme v řešení vašich požadavků. Díky proškolenému týmu našich servisních techniků máme garanci vysoké kvality oprav a zajištění vhodných náhradních dílů.

Využijte náš eshop

Chcete si prohlédnout sortiment, který jsem schopni dodávat? Nakoukněte do našeho eshopu. Rovnou k tomu ale doplníme důležitou informaci, a to tu, že nejsme schopni časově zvládnout aktualizovat tak velké množství sortimentu, který dokážeme vaší jídelně zajistit. Z tohoto důvodu jena eshopu ukázána jen část sortimentu, který jsme schopni dodat.

Výběr z referencí

08.06.2021
V rámci této realizace jsme řešili návrh nejvhodnějšího regálového systému do chladicího boxu a jeho následnou odbornou instalaci. Zadavatelem bylo Gymnázium Matyáše Lercha v Brně.
23.05.2019
S firmou Gastro Novotný spolupracuji již několik let a oceňuji hlavně rozsah sortimentu, perfektní komunikaci, rychlost dodání gastro vybavení a také vstřícnost v případě řešení jakýchkoliv problémů, či případné reklamace. Všem doporučuji!
25.04.2019
S firmou Gastro Novotný je radost spolupracovat. Přístup vedení firmy a zaměstnanců k zákazníkovi je velmi profesionální a milý. Vše jde s úsměvem a snahou maximálně pomoci, vybrat, navrhnout, vyrobit,... A v co nejkratším možném termínu dodat gastro vybavení v té nejlepší kvalitě.

Navštivte nás osobně, rádi vás přivítáme v naší prodejně zařízení pro restaurace.

 

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]