PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Dodáme vám veškeré standardní i více specifické zařízení pro kuchyně v hotelech . Pokud provozujete hotel, pak se rádi staneme vaším partnerským dodavatelem. U nás seženete za výhodných podmínek nejen zařízení pro hotelové kuchyně, ale i další související sortiment. Specializujeme se na technologie přípravy pokrmů, jejich skladování, servírování hostům nebo distribuci, stejně tak na moderní technologie přípravy nápojů apod. To však není zdaleka vše, co dokážeme pro provozovatele hotelů zajistit. Umíme o vás pečovat komplexně, tj. včetně dodávky spotřebního sortimentu pro hygienu, mytí nádobí, servírovacích textilií nebo oblečení personálu hotelu. Naše dodavatelské možnosti jsou opravdu dosti široké, proto budeme rádi, když se na nás kdykoliv obrátíte a využijete servisu, který nabízíme pro hotelové kuchyně a provozy.

Veškeré zařízení pro hotelové kuchyně pořídíte u nás . Vsaďte na naše dlouholeté zkušenosti v oboru a reference.

Proč zařízení pro hotelové kuchyně od nás?

U jakéhokoliv dodaného zařízení od nás zajistíme nejen poradenství, montáž a dopravu, ale také veškerý záruční a pozáruční servis. Náš servisní tým nezajištuje pouze záruční opravy a údržbu (smluvní gastro servis). K dispozici máme služby i v rámci pozáručního servisu a pravidelných prohlídek a revizí.

Umíme servisovat velké množství značek gastro zařízení pro hotelové kuchyně, a to i ty, které primárně neprodáváme. Servisu kolem gastro zařízení hotelových kuchyní se věnujeme již mnoho let a tyto zkušenosti proto rádi přetavíme v řešení vašich požadavků. Díky proškolenému týmu našich servisních techniků máme garanci vysoké kvality oprav a zajištění vhodných náhradních dílů. Díky tomu je náš gastro servis kompletní ve všech ohledech.

Seznamte se s naším eshopem

Chcete si ověřit, jaký sortiment vybavení a zařízení pro kuchyně v hotelech umíme dodat? Není nic jednoduššího, než se podívat na náš eshop, který chápeme spíše jako prezentační kanál, než hlavní prodejní kanál naší činnosti. V tomto bodě musíme ale zmínit, že není v našich silách zveřejňovat veškerý sortiment, který jsme schopni pro zajištění efektivního provozu vaší hotelové kuchyně zajistit. Jestliže nenajdete v eshopu potřebné zboží, kontaktujte nás napřímo, neboť ho určitě máme v našem prodejním portfoliu a umíme vám ho za výhodných podmínek dodat.

 

Hotelové vybavení

Co se týká hotelů, tak dokážeme řešit dodávky vybavení nejen pro hotelové kuchyně a bary, ale také pro standardní každodenní hotelový provoz. Řeč je například o vybavení pro realizaci úklidu, o dezinfekčních prostředcích, textiliích nebo papírovém programu. Kontaktujte nás, sdělíme vám, jaké hotelové vybavení umíme zajistit mimo výše uvedené produkty a technologie pro hotelové restaurace. Rádi vám zašleme katalogy s hotelovým vybavením, které umíme pro váš hotel za velmi výhodných podmínek zajistit.

Výběr z referencí

Dodávka nerezového servírovacího vozíku na přání zákazníka dle rozměrů tak, aby se vozík vlezl do nového výtahu.
Dodávka nového pizza stolu. Výměna starého, 12 let používaneho.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]