PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Vybavení pro jídelny by mělo nejen usnadnit práci kuchařům a dalším zaměstnancům, ale také být schopné udržet připravené pokrmy v top kvalitě až do momentu servírování. Požitek z dobře připraveného jídla zase podpoří kvalitní porcelán, sklo a příbory.

Máte zájem o vybavení pro jídelny, které bude splňovat veškeré vaše požadavky a bude v sobě spojovat perfektní výkon za přijatelnou cenu? Jste tu správně. Gastro Novotný se zabývá prodejem a návrhy řešení v oblasti vybavení pro jídelny již od roku 1996. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností, díky kterým dnes dokážeme připravit vybavení jídelen na míru pro jakéhokoliv klienta.

Vybavení jídelen od Gastro Novotný nezahrnuje jen doporučení vhodných produktů, ale i jejich dodávku, montáž, uvedení do provozu a servis. Vybavení pro jídelny také dokážeme upravit na míru tak, aby maximálně vyhovovalo vašim představám. Pro jídelny zajišťujeme i pravidelnou dodávku spotřebního gastro příslušenství, textilu, dochucovacích prostředků v hygienickém balení atd.

Jaké vybavení jídelen vám můžeme nabídnout?

Náš sortiment profesionálního vybavení jídelen zahrnuje kuchyňské vybavení, vybavení pro servírování jídel, nádobí, příbory a další doplňky. Nechybí ani nabídka hygienických a uklízecích prostředků. Prohlédněte si třeba tyto kategorie vybavení pro jídelny:

Ať už hledáte komplexní vybavení pro jídelny nebo jen chcete stávající provoz doplnit o nové technologie, Gastro Novotný má řešení pro každého.

Výběr z našeho sortimentu vybavení pro jídelny

Ponorný mixér

Pojízdná vodní lázeň

Chci vybavení pro jídelny od Gastro Novotný

Jsme rádi, že jste se rozhodli právě pro nás. Můžeme vám poskytnou cenné zkušenosti a doporučení ohledně vhodného vybavení jídelen s ohledem na výkon, kapacitu i cenové rozpětí. Navrhneme takové řešení, které usnadní práci vašim zaměstnancům a zajistí každodenní spokojenost zákazníků. V případě zájmu o vybavení pro jídelny nás neváhejte kontaktovat – ozveme se vám.

Vybrané vybavení jídelen si můžete prohlédnout osobně v našem showroomu v Brně-Maloměřicích. Objednat si můžete také katalog gastro vybavení zdarma . Budeme se těšit na spolupráci s vámi!

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]