V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Nedílnou součástí profesionální přípravy jídel v gastronomickém úseku je nepochybně kvalitní a účelné kuchyňské vybavení.

Gastro zařízení a vybavení na míru vašim požadavkům

Nabízíme a prodáváme špičkové gastro vybavení, primárně určené pro provozy typu restaurace, školní jídelny a další, kde je kladen velký důraz na kvalitu použitého materiálu.

Zajišťujeme komplexní dodávku kuchyňského vybavení, např. nerezové nádobí, váhy, gastronádoby či drobný kuchyňský inventář.

Výhodou pobočky v Brně je, že si zde zákazník může prohlédnout námi prodávaný sortiment a v některých si případech přímo vyzkoušet jeho kvalitu. Jedná se o drobný inventář, jakým jsou naběračky nebo kvalitní nerezové nádobí. Někdy totiž rozdíl v ceně může značně poznamenat kvalitu výrobku. 

Potřebujete specifické gastro technologie, uzpůsobené výkonem a funkcemi vašemu provozu? Chcete unikátní moderní konvektomat, potřebujete zhotovit nerezový stůl na míru, vyžaduje váš provoz specifické odsávání, nebo nestandardní mrazicí zařízení. Vše a mnohem více umíme v rámci gastro vybavení dodat. Stačí se nebát nám sdělit vaše nejkonkrétnější požadavky a zbytek nechat na nás.

Gastro vybavení a gastro zařízení objednáte i v našem e-shopu

Veškeré spotřební gastro vybavení najdete v našem e-shopu. Stejně tak základní technologie. Cokoliv, co vám pomůže zefektivnit vaši práci a zároveň v takové kvalitě, že se vám pořízení našeho gastrovybavení vyplatí.

Například u naběraček (které se používají denně), je rozhodně lepší si připlatit a mít je kvalitní a z jednoho kusu materiálu, než standardní, které se prodávají běžně a nevydrží zátěž gastroprovozů. To samé platí o kvalitním gastro sporáku, gastro digestoři nebo gastro nádobách.

 

 

 

Kontaktujte nás

  • Máte zájem o dodávku gastro zařízení pro vaši restauraci?
  • Chcete si promluvit o podmínkách spolupráce?
  • Potřebujete odborné poradenství vedoucí k rozvoji vaší restaurace? 
  • Hledáte dodavatele gastro technologií pro váš podnik? 
  • Chcete konkrétní rady v oblasti vybavení restaurace?

 

Výběr z našeho sortimentu

Prohlédnout všechny produkty

Naši klienti

Vybavení restaurace
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Vybavení do restaurace
4Comfort: Wellness centrum, Brno
vybavení pro restaurace
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Vybavení restaurací
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
vybavení kuchyně restaurace
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
vybavení restaurací Brno
Kaskáda Golf Resort, Brno

Hodnocení klientů

 

Průvodce: Gastro vybavení a gastro zařízení (článek)

LAINOX konvektomaty

Dodáváme také speciální gastronomické zařízení, jakým jsou například profi konvektomaty. Již od roku 1981 je Lainox spolehlivým partnerem pro všechny profesionální kuchaře. Firma Lainox je specialistou na navrhování a výrobu zařízení pro profesionální kuchyně. Mezi nejžádanější gastro zařízení patří zejména víceúčelové konvektomaty Lainox, které patří mezi celosvětovou špičku v dané oblasti. Nejen konvektomaty Lainox, ale i ostatní vybavení kuchyní je spojením italské kvality a vysoce inovativní technologie. Tyto vlastnosti patří k zásadním důvodům oblíbenosti produktů Lainox mezi profesionálními kuchaři a provozovateli restaurací, kteří chtějí účinné zařízení, které zajistí vysokou efektivitu gastropodniku. Lainox je ztělesněním efektivní technologie s jejíž pomocí můžete vařit, péci, smažit, grilovat, zmrazovat i rozmrazovat.

 

Rádi bychom se stali dodavatelem gastro zařízení pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro zařízení restaurací pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro zařízení, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

----------------------------

Tematické určení služeby: zařízení pro kuchyně, vybavení kuchyní, dodávky vybavení pro kuchyně, gastro kuchyně, inventář v kuchyni, gastro zařízení pro kuchyně, nerezové vybavení kuchyní.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]