Kontaktuje nás

Gastro zařízení pro kuchyně

Nedílnou součástí bezproblémové přípravy jídel v gastronomickém úseku je nepochybně kvalitní a účelné kuchyňské vybavení.

Nabízíme a prodáváme kvalitní gastro vybavení primárně určené pro gastro provozy jako jsou restaurace, školní jídelny a další, kde je kladen důraz na kvalitu použitého materiálu.

Zajišťujeme, proto komplexní dodávku kuchyňského vybavení jako jsou: nerezové nádobí, váhy, gastronádoby, drobný kuchyňský inventář.

Výhodou pobočky v Brně je, že si zákazník zde může prohlédnout nabídku našeho prodávaného sortimentu, aby mohl vyzkoušet a zhlédnout kvalitu prodávaného drobného inventáře jako jsou například naběračky nebo kvalitní nerezové nádobí. Protože někdy rozdíl v ceně značně zaznamenává kvalitu výrobku. (Což například u drobného inventáře jako jsou naběračky, které se používají denně, je rozhodně lepší připlatit a mít kvalitní monoblokové z jednoho kusu materiálu než standartní, které se prodávají běžně)

Naši klienti

Kuchyně na showroomu v Brno
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Kuchyně na showroomu v Brně
4Comfort: Wellness centrum, Brno
Kuchyně na showroomu v Brně
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Kuchyně na showroomu Brno
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
Kuchyně na showroomu Brno
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
Kuchyně na showroomu v Brně
Kaskáda Golf Resort, Brno

Průvodce: Gastro vybavení a gastro zařízení (článek)

LAINOX konvektomaty

Již od roku 1981 je Lainox spolehlivým partnerem pro všechny profesionální kuchaře. Firma Lainox je specialistou na navrhování a výrobu zařízení pro profesionální kuchyně. Mezi nejžádanější gastro zařízení patří zejména víceúčelové konvektomaty Lainox, které patří mezi celosvětovou špičku v dané oblasti. Nejen konvektomaty Lainox, ale i ostatní vybavení kuchyní je spojením italské kvality a vysoce inovativní technologie. Tyto vlastnosti patří k zásadním důvodům oblíbenosti produktů Lainox mezi profesionálními kuchaři a provozovateli restaurací, kteří chtějí účinné zařízení, které zajistí vysokou efektivitu gastropodniku. Lainox je ztělesněním efektivní technologie s jejíž pomocí můžete vařit, péci, smažit, grilovat, zmrazovat i rozmrazovat.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]