Zařízení pro kuchyně

Nedílnou součástí bezproblémové přípravy jídel v gastronomickém úseku je nepochybně kvalitní a účelné kuchyňské vybavení.

Nabízíme a prodáváme kvalitní vybavení primárně určené pro gastro provozy jako jsou restaurace, školní jídelny a další, kde je kladen důraz na kvalitu použitého materiálu.

Zajišťujeme, proto komplexní dodávku kuchyňského vybavení jako jsou: nerezové nádobí, váhy, gastronádoby, drobný kuchyňský inventář.

Výhodou pobočky v Brně je, že si zákazník zde může prohlédnout nabídku našeho prodávaného sortimentu, aby mohl vyzkoušet a zhlédnout kvalitu prodávaného drobného inventáře jako jsou například naběračky nebo kvalitní nerezové nádobí. Protože někdy rozdíl v ceně značně zaznamenává kvalitu výrobku. (Což například u drobného inventáře jako jsou naběračky, které se používají denně, je rozhodně lepší připlatit a mít kvalitní monoblokové z jednoho kusu materiálu než standartní, které se prodávají běžně)

Napište nám / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]