PhoneKontaktuje nás

Gastro zařízení pro kuchyně

Nedílnou součástí bezproblémové přípravy jídel v gastronomickém úseku je nepochybně kvalitní a účelné kuchyňské vybavení.

Nabízíme a prodáváme kvalitní gastro vybavení primárně určené pro gastro provozy jako jsou restaurace, školní jídelny a další, kde je kladen důraz na kvalitu použitého materiálu.

Zajišťujeme, proto komplexní dodávku kuchyňského vybavení jako jsou: nerezové nádobí, váhy, gastronádoby, drobný kuchyňský inventář.

Výhodou pobočky v Brně je, že si zákazník zde může prohlédnout nabídku našeho prodávaného sortimentu, aby mohl vyzkoušet a zhlédnout kvalitu prodávaného drobného inventáře jako jsou například naběračky nebo kvalitní nerezové nádobí. Protože někdy rozdíl v ceně značně zaznamenává kvalitu výrobku. (Což například u drobného inventáře jako jsou naběračky, které se používají denně, je rozhodně lepší připlatit a mít kvalitní monoblokové z jednoho kusu materiálu než standartní, které se prodávají běžně)

Máte zájem o dodávku gastro zařízení pro vaši restauraci? Chcete se pobavit o podmínkách spolupráce? Hledáte odborné poradenství při rozvoji vaší restaurace? Hledáte dodavatele technologií pro gastropodnik vašeho typu? Chcete konkrétní rady v oblasti vabavení restaurace? Kontaktujte nás.

Výběr z našeho sortimentu

Prohlédnout všechny produkty

Naši klienti

Vybavení restaurace
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Vybavení do restaurace
4Comfort: Wellness centrum, Brno
vybavení pro restaurace
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Vybavení restaurací
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
vybavení kuchyně restaurace
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
vybavení restaurací Brno
Kaskáda Golf Resort, Brno

Hodnocení klientů

 

Průvodce: Gastro vybavení a gastro zařízení (článek)

LAINOX konvektomaty

Dodáváme také speciální gastronomické zařízení, jakým jsou například profi konvektomaty. Již od roku 1981 je Lainox spolehlivým partnerem pro všechny profesionální kuchaře. Firma Lainox je specialistou na navrhování a výrobu zařízení pro profesionální kuchyně. Mezi nejžádanější gastro zařízení patří zejména víceúčelové konvektomaty Lainox, které patří mezi celosvětovou špičku v dané oblasti. Nejen konvektomaty Lainox, ale i ostatní vybavení kuchyní je spojením italské kvality a vysoce inovativní technologie. Tyto vlastnosti patří k zásadním důvodům oblíbenosti produktů Lainox mezi profesionálními kuchaři a provozovateli restaurací, kteří chtějí účinné zařízení, které zajistí vysokou efektivitu gastropodniku. Lainox je ztělesněním efektivní technologie s jejíž pomocí můžete vařit, péci, smažit, grilovat, zmrazovat i rozmrazovat.

 

Rádi bychom se stali dodavatelem gastro zařízení pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro zařízení restaurací pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro zařízení, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

----------------------------

Tematické určení služeby: zařízení pro kuchyně, vybavení kuchyní, dodávky vybavení pro kuchyně, gastro kuchyně, inventář v kuchyni, gastro zařízení pro kuchyně, nerezové vybavení kuchyní.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]