PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Ať už technologické vybavení pro kavárny, nebo jen příslušenství pro každodenní provoz kavárny. To vše a mnohem více, seženete právě u nás. Již dlouhá léta působíme v oblasti dodávek vybavení pro kavárny a obdobné typy gastropodniků. Jsme partnerským dodavatelem pro celou řadu provozovatelů restaurací, rychlých občerstvení a kaváren. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele vybavení kaváren s tradicí a dobrými referencemi, rádi se o vás postaráme.

Servis pro provozovatele kaváren

Staráme se o komplexní zastřešení vašeho provozu. Cokoliv, co je spojené se zařízením a vybavením kavárny, umíme obratem zajistit. K tomu navíc zařídíme:

Poradenství, montáž a školení je součástí našich služeb. Jde nám o vaši maximální spokojenost. Nejsme pouhými prodejci vybavení pro kavárny. Nám jde hlavně o vaši spokojenost a zajištění co nejefektivnějšího a nejsnadnějšího provozu vaší kavárny. Potřebujete nový kávovar, vitrínu na zákusky, servírovací nádobí nebo textilní vybavení? Oblékneme i vaše zaměstnance, nebo zajistíme kvalitní italskou kávu. V naší nabídce vybavení pro kavárny najdete cokoliv, co potřebujete k plnohodnotnému provozu.

Vybavení pro kavárny specifičtějšího charakteru dokážeme obratem dodat prostřednictvím naší rozsáhlé partnerské sítě dodavatelů. U řady technologií určených pro kavárny dokážeme dokonce zajistit u výrobce úpravu na míru vašim požadavkům. Potřebujete speciální chladicí stoly, pokladní systém na míru, nebo velkokapacitní stroje na přípravu zmrzliny pro vaši kavárnu? U nás jsou individuální požadavky zákazníků plněny na maximum. A navíc v co nejkratším možném termínu.

Pokud chcete nahlédnout do katalogů našeho sortimentu pro kavárny, pak navštivte náš e-shop. Z něj vybíráme:

 

Výběr z referencí týkajících se dodávek vybavení pro kavárny

Na základě poptávky provozovatele restaurace Dělnický dům Brno-Židenice jsme provedli výměnu gastro technologií za účelem modernizace provozu restaurace. Původní gastro zařízení restaurace nevyhovovalo aktuálním standardům a bylo pro restauraci omezující pro plánovaný proces zefektivnění práce.
Při hledání vhodného dodavatele gastro vybavení až firma GASTRO NOVOTNÝ nám nabídla vše, co potřebujeme. Příjemný a vstřícný přístup personálu, kdy slečny ochotně a rády poradí s výběrem sortimentu. Vždy bezproblémový průběh objednávky, a především rychlé doručení zboží, což je pro nás prioritou. Za celý tým 4Comfort můžeme tuto firmu všem vřele doporučit.

Navštivte nás osobně, rádi vás přivítáme v naší prodejně vybavení pro kavárny.

 

_______________

Dohledatelnost stránky: vybavení pro kavárny, vybavení kaváren, gastro vybavení kavárny, zařízení kavárny.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]