PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Prodáváme profesionální, odzkoušenou a účinnou úklidovou chemii, tedy  certifikované profesionální čistící prostředky pro všechny gastro provozy. I když už aktuálně nehrozí epidemie covid 19, vždy je třeba důkladně pečovat o čistotu a hygienu vaší restaurace, jídelny, hotelu, kavárny, cukrárny nebo bistra. Jako velkosklad zaměřený na gastronomický segment jsme schopni pro vás dodat veškeré přípravky a prostředky související s čistotou a dezinfekcí. Od jednorázových rukavic, až po speciální anti covid přípravky, určené pro dezinfikování stolů, podlah apod.

V provozu, a zejména v kuchyni, je nezbytná čistota a důsledná hygiena za jakékoliv situace. Proto v našem sortimentu nechybí speciální čisticí prostředky s dezinfekčními složkami nebo také složkami splňující normy HACCP. Jedná se o ideální dezinfekci pro restaurace, hotely a jídelny. Mějte jistotu, že prostor vašeho provozu je maximálně chráněn proti nežádoucím virům a deklaruje ty nejlepší hygienické parametry. S naší dezinfekcí a dodavatelským servisem to snadno zařídíte.

Profesionální úklidové prostředky spolehlivě a rychle?

Jestliže si u nás objednáte jakékoliv množství antivirové, či antibakteriální dezinfekce, nebo běžných čistících prostředků, máte vždy jisté dodání v nejkratším možném čase a navíc za výhodné velkoodběratelské ceny. Využijte naší široké nabídky profesionální úklidové chemie v boji proti covid 19. Dohodnout s námi můžete i pravidelné dodávky čistících a dezinfekčních prostředků v předem stanovených termínech. Získáte tak jistotu, že vám potřebné antibakteriální a antivirové prostředky nebudou nikdy chybět.

Sortiment dezinfekce anti covid najdete také v našem e-shopu.

Více než jen dezinfekce restaurace

V sortimentu gastro dezinfekcí a profesionálních čistících prostředků, které umíme za výhodných podmínek rychle dodat, naleznete i chemii k myčkám na sklo a nádobí, dezinfekční prostředky dle různorodých typů povrchů, prostředky na údržbu a čištění specifických gastro zařízení, ochranné pracovní oděvy apod.

Mimo jiné prodáváme také doplňkový sortiment úklidové hygieny, jako jsou úklidové vozíky, mýdla, houbičky, utěrky, rukavice a další drobný inventář, nutný k běžnému dennímu použití a ochraně.

Dezinfekce pro restaurace a kuchyně můžete objednat také v našem e-shopu.

Máme vše pro dokonalou hygienu a efektivní provoz vašeho gastro zařízení.

Katalogy dezinfekčních a čisticích prostředků

Proč profesionální čisticí prostředky nakoupit u nás?

  • Náš gastro obchod pro vás udělá maximum
  • Výhodné ceny na čisticí prostředky a dezinfekci
  • Dodání čistících prostředků a dezinfekce v nejkratším možném termínu
  • Rozsáhlé skladové zásoby profesionálních čisticích prostředků a dezinfekce.

Navštivte nás v podnikové prodejně. Jsme tu pro vás.

Rádi bychom se brzy stali dodavatelem čisticích a dezinfekčních prostředků pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro vybavení pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávané gastro dezinfekce a čisticích prostředků, ale i příznivých cen a naprosté spolehlivosti ohledně termínu dodání.

Využijte všech výhod, které vám v rámci dodávek profesionálních čisticích prostředků dokážeme nabídnout. Těšíme se na spolupráci s vámi. 

Gastro Novotný - váš specialista na profesionální úklidové prostředky.

---------------

Tematická specifikace služby: profesionální úklidová chemie, profesionální úklidové prostředky, profesionální čisticí prostředky, dezinfekce restaurace, dezinfekce pro restaurace, dezinfekce do kuchyně, dezinfekce anti covid, dezinfekce covid 19.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]