PhoneKontaktuje nás

Čisticí prostředky

Prodáváme profesionální, odzkoušenou a účinnou úklidovou chemii pro všechny gastroprovozy, tj.  certifikované profesionální čistící prostředky. Ať už aktuálně hrozí epidemie covid 19, nebo ne, vždy je třeba důkladně pečovat o čistotu a hygienu ve vaší restauraci, jídelně, hotelu, kavárně, cukrárně nebo bistru. Jako velkosklad zaměřený na gastronomické podniky jsme schopni pro vás dodat veškeré přípravky a prostředky související s čistotou a dezinfekcí. Od jednorázových rukavic, až po speciální anti covid přípravky pro dezinfikování stolů, podlah apod. 

V provozu, a zejména v kuchyni, je nezbytná čistota a důsledná hygiena za jakékoliv situace. Proto v našem sortimentu nechybí speciální prostředky s dezinfekčními složkami nebo složkami splňující normy HACCP. Jedná se o ideální dezinfekci pro restaurace a kuchyně. Mějte jistotu, že prostor vašeho podniku nebo provozu je maximálně chráněn proti nežádoucím virům a deklaruje ty nejlepší hygienické parametry. S naší dezinfekcí a dodavatelským servisem to snadno obstaráte.

Jestliže objednáte jakékoliv množství, ať už antivirové, antibakteriální dezinfekce, nebo běžných čisticích prostředků, s naší firmou máte jistotu, že ji budete mít v co nejkratším čase. Využijte široké nabídky profesionální úklidové chemie při boji s covid 19. Veškeré profesionální úklidové prostředky dokážeme zajistit za výhodné velkoodběratelské ceny. Dohodnout s námi můžete i pravidelné dodávky čisticích a dezinfekčních prostředků v předem stanovených termínech. Díky tomu budete mít jistotu, že vám potřebné antibakteriální a antivirové prostředky nebudou chybět.

Sortiment dezinfekce anti covid najdete také v našem e-shopu.

Více než jen dezinfekce restaurace

V sortimentu gastro dezinfekce a profesionálních čisticích prostředků, které umíme za výhodných podmínek rychle dodat, naleznete i chemii k myčkám na sklo a nádobí, dezinfekční prostředky dle různorodých typů povrchů, prostředky na údržbu a čištění specifických gastro zařízení, ochranné pracovní oděvy apod.

Mimo jiné prodáváme také doplňkový sortiment úklidové hygieny, jako jsou úklidové vozíky, mýdla, houbičky, utěrky, rukavice a další drobný inventář, nutný k běžnému dennímu použití nebo ochraně proti nákaze covid 19.

Dezinfekce pro restaurace a kuchyně můžete objednat také v našem e-shopu.

Máme vše pro dokonalou hygienu a efektivní provoz vašeho gastro zařízení.

Katalogy dezinfekčních a čisticích prostředků

Proč profesionální čisticí prostředky nakoupit u nás?

  • Výhodné ceny na čisticí prostředky a dezinfekci.
  • Dodání čisticích prostředků a dezinfekce v nejkratším možném termínu - náš gastro obchod pro vás udělá maximum.
  • Rozsáhlé skladové zásoby čisticích prostředků a dezinfekce.

Navštivte nás v podnikové prodejně. Jsme tu pro vás.

Rádi bychom se stali dodavatelem gastro čisticích a dezinfekčních prostředků pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro vybavení pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro dezinfekce a čisticích prostředků, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

---------------

Tematická specifikace služby: profesionální úklidová chemie, profesionální úklidové prostředky, profesionální čisticí prostředky, dezinfekce restaurace, dezinfekce pro restaurace, dezinfekce do kuchyně, dezinfekce anti covid, dezinfekce covid 19.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]