PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Pokud hledáte odborníky na dodávky zařízení pro kuchyně rychlého občerstvení, pak jste na správném místě. Tato oblast je naší specializací již od roku 1996. Od tohoto roku dodává náš velkoobchod veškeré zařízení kuchyní pro rychlá občerstvení, restaurace, hotely, bary, jídelny a bistra. Rozsah našich dodavatelských možností je opravdu široký: od profesionálních pultů, gastro strojů a zařízení na přípravu pokrmů, jejich uchování a servírování, až po párátka, jednorázové nádobí, rozmanité gastro pomůcky nebo mycí prostředky. Pomáháme klientům projektovat bistra a rychlá občerstvení se zaměřením na jejich technologické zařízení. Díky našim zkušenostem umíme vybrat to nejlepší zařízení pro kuchyně rychlého občerstvení v odpovídající kvalitě a ceně dle přání investora.

To, že se specializujeme na dodávky zařízení pro kuchyně rychlého občerstvení, neznamená, že jsme pouhými přeprodejci tohoto zařízení. Náš servis pro provozovatele rychlých občerstvení chápeme komplexně. Pokud si to budete přát, dodáme nejen potřebné zařízení kuchyně rychlého občerstvení, ale definujeme samotný projekt dle pravidel hygieny a stavebního úřadu. S prodejem zařízení pro kuchyně rychlého občerstvení je často spojeno odborné poradenství, zaškolení, servis zařízení kuchyní a také pečujeme o každodenní provoz občerstvení a bister tím, že pravidelně v domluvených termínech dodáváme požadované spotřební zboží (ubrousky, jednorázové nádobí…), suroviny (kávu, koření apod.) kuchařské oblečení nebo dezinfekční přípravky a antivirové přípravky. Rádi se staneme vaším poradcem i stálým partnerem v oblasti řešení zařízení kuchyně rychlého občerstvení. Více informací o tom, jak vám můžeme pomoci v oblasti zařízení kuchyní rychlého občerstvení, si můžete nastudovat níže:

Eshop pro vás

Pro naše partnerské odběratele provozujeme také eshop s nejžádanějším zbožím. Jestliže chcete, můžete z pohodlí domova nakupovat libovolné zařízení pro rychlé občerstvení právě tam. Jen je třeba zmínit, že se jedná o nabídku, která není kompletní. Tím máme na mysli, že není v našich silách zveřejňovat veškerý sortiment, který jsme schopni pro rychlá občerstvení dodat. Jestliže tedy nedohledáte v eshopu potřebné zboží, kontaktujte nás napřímo. Požadované zboží obratem zajistíme u výrobců.

Proč spolupracovat s námi?

Umíme zefektivnit na maximum vaše fungování i výkonnost vašich zaměstnanců. Specializujeme se na moderní zařízení kuchyní rychlého občerstvení, jež mají prokazatelnou úsporu nákladů a dokonalou obslužnost.

Jsme připravení vám poskytnout maximální podporu. Vzájemná spolupráce má řadu výhod pro obě strany. Stálým odběratelům z řad bister a provozovatelů rychlých občerstvení poskytujeme ceny, které zohledňují spolupráci a množství odběru sortimentu.

Využijte bezplatné poradenství, které vám nabízíme kdykoliv, kdy budete řešit libovolné zařízení pro kuchyni vašeho občerstvení a bistra. Poradíme vám s ohledem na ergonomii a účelnost dispozic celého provozu, vybereme odpovídající gastro zařízení s ohledem na vaše individuální požadavky související s účelem, výkonem či jinými definovanými parametry.

Výběr z referencí

Dodávka nerezového servírovacího vozíku na přání zákazníka dle rozměrů tak, aby se vozík vlezl do nového výtahu.
Dodávka nového pizza stolu. Výměna starého, 12 let používaneho.

Navštivte nás osobně, rádi vás přivítáme v naší prodejně zařízení pro restaurace.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]