PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Specializujeme se na dodávky zařízení pro kuchyně restaurací . Nejsme jen prodejci zařízení, náš servis pro restaurace chápeme komplexně. Pokud si to budete přát, dodáme nejen potřebné zařízení kuchyně restaurace, ale definujeme samotný projekt dle pravidel hygieny a stavebního úřadu. Poskytujeme poradenství, zaškolení, servis zařízení restaurací a také pečujeme o váš každodenní provoz například tím, že pravidelně v domluvených termínech dodáváme požadované spotřební zboží (ubrousky, jednorázové nádobí…), suroviny (kávu, koření apod.) kuchařské oblečení nebo úklidové přípravky a antivirové dezinfekce.

Distribuci zařízení pro restaurační kuchyně se zabýváme již od roku 1996 . Využijte proto našich dlouholetých zkušeností a odbornosti na poli gastro technologií. Rádi budeme vaším poradním hlasem i stálým partnerem v oblasti zařízení kuchyní pro restaurace. Více informací o tom, jak vám můžeme v problematice zařízení kuchyní pro restaurace pomoci, se můžete také dozvědět na odkazech níže:

Provozujeme i gastro eshop

Po dlouhých letech našeho působení na poli gastronomie a péče o gastropodniky rozmanitého druhu jsme se rozhodli provozovat také eshop s nejžádanějším zbožím pro daný segment. Jestliže chcete, můžete z pohodlí domova nakupovat právě tam. Jen dodáme, že není v našich silách zveřejňovat veškerý sortiment, který jsme schopni pro rekonstrukci nebo každodenní chod kuchyně vaší restaurace zajistit. Pokud nenajdete v eshopu potřebné zboží, kontaktujte nás napřímo, na 99 % ho umíme za výhodných podmínek zajistit.

Z kategorií eshopu vybíráme:

 

 

Čerpejte výhody našeho partnerství

Jsme připravení vám poskytnout kompletní podporu. Vzájemná spolupráce má řadu výhod pro obě strany. Pravidelným zákazníkům z řad restauračních kuchyní poskytujeme ceny, které zohledňují spolupráci a množství odběru sortimentu.

Umíme zefektivnit na maximum vaše fungování i výkonnost vašich pracovníků. Specializujeme se na moderní technologie a zařízení kuchyní pro restaurace, které mají prokazatelnou úsporu nákladů a dokonalou obslužnost.

Využijte bezplatné poradenství, které vám rádi poskytneme kdykoliv budete řešit libovolné zařízení kuchyně pro vaši restauraci. Poradíme vám s ohledem na ergonomii a účelnost dispozic celého provozu, vybereme odpovídající gastro zařízení s ohledem na vaše individuální požadavky související s účelem, výkonem či jinými definovanými parametry.

 

Výběr z referencí

Dodávka nerezového servírovacího vozíku na přání zákazníka dle rozměrů tak, aby se vozík vlezl do nového výtahu.
Dodávka nového pizza stolu. Výměna starého, 12 let používaneho.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]