PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Profi vybavení cukrárny - jsme dodavatelem vybavení pro cukrárny. Hledáte-li osvědčeného distributora libovolného vybavení pro cukrárny, který si zakládá na dlouhodobé spolupráci se svými klienty a poskytuje jim nejen prodej, ale především související servis a poradenství pro optimální provoz cukrárny, pak jsme tu pro vás. Využijte naše dlouholeté zkušenosti z dodávek vybavení pro cukrárny. Zefektivněte provoz vaší cukrárny s naší pomocí.

Poskytujeme výhodné podmínky nejen pro ty z vás, kteří už cukrárnu provozují a potřebují modernizovat její technologické zázemí a tímto způsobem zefektivnit její služby. Jsme také ku pomoci těm z vás, kteří mají plán cukrárnu teprve zřídit a shánějí veškeré startovací vybavení cukrárny včetně poradenství pro chod tohoto provozu. Provedeme vás kompletním procesem legislativních nařízení a hygienických podmínek, navrhneme ideální prostorovou ergonomii cukrárny a do připraveného projektu dosadíme kompletní vybavení, které cukrárna potřebuje pro své fungování.


Řeč je převážně o tomto vybavení pro cukrárny:

 • Pracovní chladicí boxy pro uskladnění cukrovinek

 • Prosklené prezentační pulty

 • Mechanizace a technologie pro přípravu cukrovinek

 • Výrobníky ledové tříště

 • Profesionální kávovary

 • Zmrzlinové stroje a zmrzlinové výrobníky

 • Zařízení interiéru pro stolování zákazníků

A v neposlední řadě se vybavení cukrárny neobejde bez doplňkového zboží. Na mysli máme celou řadu dalšího drobného sortimentu pro výdej a servírování zmrzliny, zákusků a dalších pochutin. Dodávku vybavení pro cukrárny chápeme jako komplexní servis, který vám umožní každodenní bezproblémový provoz. Pokud potřebujete pravidelné dodávky kvalitní italské kávy, dezinfekce, ozdůbek do pohárů, kelímků na kávu s sebou nebo na ledovou tříšť, brček a dalšího podobného sortimentu, pak vám ho pravidelně budeme zajišťovat, stačí se dohodnout na četnosti a rozsahu dodávek spotřebního vybavení pro cukrárny. Jelikož takto zásobujeme řadu gastronomických podniků, máme nezbytné a často žádané vybavení stále skladem.

Servis pro cukrárny

Proč řešit vybavení pro cukrárny právě s námi?

 1. Pravidelní smluvní odběratelé u nás mají nastaveny velmi výhodné podmínky. Chceme rozvíjet dlouhodobou spolupráci.

 2. Umíme pružně reagovat na vaše požadavky. Pokud potřebujete specifické vybavení pro vaši cukrárnu, pak vám ji u našich partnerů seženeme obratem a na míru.

 3. Zakládáme si na poradenství, zajišťujeme servis, školení, montáže.

 4. V rámci dodávek vybavení a technologií umíme i přesah do jiných gastronomických oblastí. Přejete si vedle své cukrárny vybavit i profesionální restaurační kuchyň nebo jídelnu, bistro apod. Pro nás je to hračka.

 5. Dlouholeté zkušenosti v oboru, které nám pomáhají vždy správně poradit a vybrat nejvhodnější řešení v poměru cena/efekt/výkon.

 

Objednávat vybavení pro cukrárny můžete i na našem e-shopu

Určitě vám pomůže v orientaci i náš firemní e-shop. V něm najdete ukázkový sortiment - veškeré vybavení cukrárny i gastro vybavení kaváren atp. Musíme ale upozornit, že na e-shopu nenaleznete veškeré zboží, které jsme schopni cukrárnám zprostředkovat. Bohužel není v našich silách denně doplňovat stovky položek, aby online nabídka byla vždy zcela aktuální. Proto kdykoliv něco potřebujete pro svou cukrárnu a nenajdete to na e-shopu, zeptejte se nás telefonicky nebo mailem.

Doplňkový program pro cukrárny

 

Výběr z referencí

S firmou Gastro Novotný spolupracujeme již několik let a jsme velice spokojeni s veškerým servisem i přístupem. Chválíme si pružnost dodávek a příjemnou komunikaci. Odebíráme od nich jednorázový sortiment na cateringové akce a další související zboží. I v případě nákupu nové technologie nerezových stolů a myčky jsme se proto obrátili na tohoto našeho osvědčeného dodavatele
Při hledání vhodného dodavatele gastro vybavení až firma GASTRO NOVOTNÝ nám nabídla vše, co potřebujeme. Příjemný a vstřícný přístup personálu, kdy slečny ochotně a rády poradí s výběrem sortimentu. Vždy bezproblémový průběh objednávky, a především rychlé doručení zboží, což je pro nás prioritou. Za celý tým 4Comfort můžeme tuto firmu všem vřele doporučit.

Přijďte se s námi seznámit do naší prodejny vybavení pro cukrárny.

-------------------

Specifikace obsahu stránky: vybavení cukrárny, vybavení pro cukrárny.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]