PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Podívejte se, co vše pro vás v oblasti gastronomického vybavení můžeme udělat

Ostatní služby

Nejen prodej gastro vybavení, ale i poradenství

Jsme nejen prodejci gastronomického vybavení a sortimentu, ale také nabízíme služby jako jsou poradenství k nové realizaci provozu nebo k renovaci stávajícího provozu.

Gastro projekty děláme vždy svědomitě, jinak to ani neumíme

Vyhotovujeme projekty, cenové kalkulace, samotné realizace a kompletní dodávku, montáž, případné zaškolení personálu a následný záruční a pozáruční servis. Prostě vše, co je třeba pro libovolný typ gastronomického zařízení.

Klademe důraz na kvalitní přípravu, protože nám jde o to, aby výsledná investice pomohla provozu po dispoziční stránce smysluplně a na profesionální úrovni. Zároveň aby ulehčila a zpříjemnila budoucím pracovníkům práci,čímž zajistí jejich maximální efektivitu.

Máme i e-shop s gastro vybavením

e-shop s gastro vybavením online

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]