Konvektomaty Lainox
Zpět na Gastro Novotný
Váš dodavatel

LAINOX konvektomaty

Již od roku 1981 je Lainox spolehlivým partnerem pro všechny profesionální kuchaře. Firma Lainox je specialistou na navrhování a výrobu zařízení pro profesionální kuchyně. Mezi nejžádanější gastro zařízení patří zejména víceúčelové konvektomaty Lainox, které patří mezi celosvětovou špičku v dané oblasti. Nejen konvektomaty Lainox, ale i ostatní vybavení kuchyní je spojením italské kvality a vysoce inovativní technologie. Tyto vlastnosti patří k zásadním důvodům oblíbenosti produktů Lainox mezi profesionálními kuchaři a provozovateli restaurací, kteří chtějí účinné zařízení, které zajistí vysokou efektivitu gastropodniku. Konvektomaty Lainox jsou ztělesněním efektivní technologie s jejíž pomocí můžete vařit, péci, smažit, grilovat, zmrazovat i rozmrazovat.

Konvektomaty Lainox
K internetu připojíte přes Wifi i kabelem
Konvektomaty Lainox
Neustálý přístup ke Cloudu - Vzdáleným souborům
Konvektomaty Lainox
Váš obsah je vždy k dispozici
Konvektomaty Lainox
Neustálá záloha veškerého obsahu včetně Vašeho osobního nastavení
Konvektomaty Lainox
Sdílejte Váš obsah hned na několika zařízeních
Konvektomaty Lainox
Technický servis je vám nonstop k dispozici

Nabízíme

Lainox SAPIENS
Sapiens - konvektomaty Lainox
Chci vědět víc
Lainox Aroma
Aroma - konvektomaty Lainox
Chci vědět víc
Lainox Naboo
Naboo - konvektomaty Lainox
Chci vědět víc
Lainox Just duet
Just Duet - konvektomaty Lainox
Chci vědět víc
Lainox Compact Naboo
Compact Naboo - konvektomaty Lainox
Chci vědět víc
Lainox Neo
Neo - konvektomaty Lainox
Chci vědět víc
Lainox Oracle
Oracle - konvektomaty Lainox
Chci vědět víc

Kompletní inovativní technologie pomáhající při nejrafinovanějších způsobech vaření. Vysoce efektivní konvektomat s řadou funkcí. Konvektomat Lainox Sapiens je určen pro každého, kdo nehledá složitou elektroniku, ale chce vařit a programovat jednoduchým ručním ovládáním, bez odepření si přesnosti digitálních ovládání. Pro toho, kdo hledá snadno nastavitelný, ale současně silný konvektomat. Jedná se o konvektomat s tradičním přístupem, spolehlivý a výkonný. U Lainox Sapiens nechybí žádné automatické nebo ruční ovládání nezbytné pro co nejlepší a konstantní výsledky tepelné úpravy pokrmů.

Naprosto jedinečná funkce, která odlišuje Aroma Naboo od ostatních profesionálních konvektomatů Lainox se nazývá Cloud. V Cloudu Lainox Aroma Naboo najdete veškerý obsah k vytvoření kfinálního pokrmu. Protože jsme dali recepty, procesy, postupy přípravy, varný program a postup servírování na jednotlivé talíře do Cloud technologie. Aroma Naboo poskytuje, navrhuje a neustále obnovuje vše, co potřebujete pro vynikající kvalitu finálních pokrmů, ať už je sdílíte s jinými zařízeními, či nikoliv.

Lainox Naboo není jen klasický konvektomat, ale je mnohem sofistikovanější. Lainox v konvektomatu Naboo zkombinoval team kvalifikovaných profesionálů s varnou technologií do jednoho celku tak, aby se stal vaším partnerem v kuchyni, pro zjednodušení vaší gastronomické snahy. Konvektomat Lainox Naboo byl navržen tak, aby vám poskytl veškeré možné technologie, které potřebujete pro vaření všech druhů jídel a zároveň nabízí komfortnost používání. Recepty z celého světa máte vždy k dispozici a aktualizované díky Cloud Lainox. Samozřejmostí je okamžitá realizace ideální tepelné úpravy pro zvolený recept. Na domovské obrazovce může každý vkládat své vlastní recepty, které obvykle používá. Ikony s fotografií a názvem činí programování konvektomatu intuitivní.

Lainox Just duet

Efektivita a možnosti technologií Naboo a Neo se spojují v jeden celek, který nese název Lainox Just Duet.  Souhra těchto technologií umožňuje vždy nosit na stůl pokrm ve své nejlepší čerstvosti. V Lainox Just Duet najdete dvě zařízení nezbytná pro každého kuchaře, který vaří s vášní a chce vždy uspokojit a překvapit své hosty skvělými pokrmy. Neo je zchlazovací jednotka, která se v případě potřeby stává jednotkou k udržení teploty nebo nástrojem pro vaření. Naboo je dokonalý pro profesionální vaření. Technologie Lainox Just Duet nabízí kuchaři příležitost vyjádřit profesionalitu a kreativitu na nejvyšší úrovni.

Lainox Compact Naboo

Lainox Compact je vysoce výkonná a inteligentní technologie pro minimální prostor ve vaší kuchyni. Konvektomat Lainox Compact zabírá jen 51 centimetrů, ale představuje dokonalou koncentraci výkonné technologie pro vytváření pokrmů vysokého kuchařského standardu.

Jedná se o minikonvektovat pro profesionální použití. Compact je vhodný pro dynamický, rychlý a soudobý catering. Lainox Compact Naboo má nástřikový systém, ovládání přes interaktivní dotykovou obrazovku, injekční vývin. Lainox Compact Naboo je napojen na Cloud.

Lainox Neo je univerzální – je zchlazovací jednotkou, která se v případě potřeby stává jednotkou k udržení teploty nebo nástrojem pro vaření. Neo je připojen k portálu Nabook za účelem sledování funkcí, stažení Log HACCP a vzdálené služby. Lainox Neo vyniká snadným ovládáním, možnost osobních receptů apod. Funkčnost: pozitivní zchlazování, šokové mrazení, přesné rozmrazení nebo kynutí. Lainox Neo umí pracovat přesčas, i po skončení směny. Je to kuchyňský nástroj, který může pracovat neúnavně 24 hodin denně.

 

Malý ale neskutečně výkonný. To je konvektomat Lainox Oracle, který se hodí pro všechny gastropodniky typu fast-food. Když musí být pokrm rychle připraven a zákazníci nemají zbytečně čekat, pak potřebujete speciální konvektomat, který vše zvládne bleskurychle. S konvektomatem Lainox Oracle je vše rychlejší. Konvektomat Oracle je ideální volbou pro dynamické a rychlé stravování, kde je kladen důraz na expresní přípravu různých pokrmů. Oracle je optimálním řešením pro ty, kteří hledají kompaktní, ale vysoce výkonný konvektomat.

Díky rozhraní touchscreen a množství přednastavených receptů se stačí jednoduše dotknout požadované ikony pro spuštění varného procesu. Konvektomat Oracle zabere minimum prostoru, a hlavně je i energeticky úsporný. Konvektomat Lainox Oracle je ideální pro fast foody, rychlá občerstvení, bary, kavárny, čerpací stanice, koupaliště apod.

Na konvektomatech Lainox oceníte nejen efektivní výkon, ale i dokonalý design. Inovativní technologie Lainox šetřící čas a spořící náklady si prostě zamilujete a nebudete bez nich již dále chtít vařit. Vrchol technického řešení pro gastronomii může mít nyní každý ve svém podniku. Lainox se snaží o intuitivnost a co největší obslužnou jednoduchost. Důkazem toho je i napojení na Cloud.

V Cloud máte všechen postup k přípravě a servírování finálního pokrmu. Lainox pro tento účel sestavil recepty, varné procesy, postupy přípravy, varné programy a postupy servírování na jednotlivé talíře do své Cloud technologie. Zahoďte tištěné kuchařky, integrujte a sdílejte své recepty. Vaše pokrmy budou pak pořád stejně chutné, i když provozujete více restaurací.

Zvolíte-li Lainox, pak oceníte řadu vychytávek a užitečných vlastností: průběžná aktualizace, připojení přes wi-fi nebo ethernet. ovládání přes dotykový display, samozřejmostí je podpora českého jazyka, Interactive Cooking System, přesné nastavení a průběžná regulace vlhkosti ve varné komoře, vaření ve vakuu, systém optimalizace výroby páry při parním vaření, integrovaná motorizovaná hlavice pro dokonalé dávkování a oplach varné komory, samostatný oplach varné komory bez použití mycího prostředku, funkce pro maximální produkci páry při vaření velkých nebo tuhých potravin, pro každého uživatele lze nastavit vlastní režim programů apod.

 

VŠECHNY RECEPTY JEDNÍM KLIKNUTÍM
Recepty z celého světa vždy k dispozici a aktualizované díky Lainox Cloudu.

JEDNÍM DOTYKEM
Okamžitá realizace ideální tepelné úpravy pro zvolený recept.

UŽIVATELSKY PŘÁTELSKÁ TECHNOLOGIE
Rozhraní je jako u vašeho mobilního zařízení, funguje stejným způsobem: vyhledávání receptů, procházení menu, přetahování ikon, vytváření a organizace složek pro osobní recepty.

INTELIGENTNÍ ROZPOZNÁVÁNÍ
Zařízení ověřuje kompatibilnost tepelné úpravy různých pokrmů ve víceúrovňovém
režimu MULTILEVEL a označí, které tepelné úpravy je možné provádět současně, a které ne.

NASTAVITELNÝ DISPLAY
Na domovské obrazovce může každý vkládat své vlastní recepty, které obvykle používá.
Ikony s fotografií a názvem činí programování velmi intuitivní.