Kontakt

Gastro Novotný - gastro vybavení Brno

Specializujeme se na prodej gastro vybavení pro klienty z Brna a okolí. Poskytujeme také projektování gastro provozů, konzultační servis, dodávky technologických zařízení kuchyní, jídelen, hotelových restaurací apod. Veškeré gastro vybavení najdete v naší prodejně Gastro Novotný Brno. Navštivte nás.

Mapa prodejny gastro vybavení Brno

Adresa prodejny gastro vybavení

Selská 58,
614 00, Brno,
Česká republika

Telefon: +420 542 211 802
E-mail: info@gastronovotny.cz

IČ: 27684971
DIČ: CZ27684971

Otevírací doba prodejny gastro vybavení

Po-Pá 8:00 – 16:30

Poptejte / Zeptejte se

Virtuální prohlídka: Gastro Novotný - showroom Brno

Fotogalerie: další snímky z naší prodejny gastro zařízení v Brně

Naši klienti

Gastro vybavení Brno
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Gastro vybavení Brno
4Comfort: Wellness centrum, Brno
Gastro vybavení Brno
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Gastro vybavení Brno
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
Gastro vybavení Brno
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
Gastro vybavení Brno
Kaskáda Golf Resort, Brno

Hodnocení klientů

 • gastro vybavení Brno

  Pizzerie & Pasta Bella, Brno
  Od firmy Gastro Novotný odebíráme jednorázový a spotřební sortiment gastro vybavení a jsme velmi spokojeni. Chválíme rychlost doručení a individuální přístup.
  Zobrazit více

 • gastro vybavení Brno

  4Comfort: Wellness centrum, Brno
  Při hledání vhodného dodavatele gastro vybavení až firma GASTRO NOVOTNÝ nám nabídla vše, co potřebujeme. Příjemný a vstřícný přístup personálu, kdy slečny ochotně a rády poradí s výběrem sortimentu. Vždy bezproblémový průběh objednávky, a především rychlé doručení zboží, což je pro nás prioritou. Za celý tým 4Comfort můžeme tuto firmu všem vřele doporučit.
  Zobrazit více

 • Zobrazit vše
 

 

Gastro velkoobchod se vším, co potřebujete

Gastro velkoobchod se vším, co potřebujete

Velkoobchod Gastro Novotný Brno vás bude pravidelně zásobovat vybavením pro všechny typy restauračních a stravovacích podniků bez rozdílu. Máte luxusní restauraci, nebo provozujete malé bistro? U nás výhodně pořídíte vše, co potřebujete.Náš gastrovelkoobchod není zaměřen pouze na prodejní služby. Dáváme našim zákazníkům mnohem více. Řešíme poradenství, montáže, školení, záruční i pozáruční servis, pravidelné doplňování spotřebního zboží pro gastroprovozy. Výhody našeho velkoobchodu

Nabízíme projektování restauračních zařízení

Nabízíme projektování restauračních zařízení

Každá ať už nová realizace nebo rekonstrukce restaurací a jídelen je pro klienta investicí, proto se snažíme vždy najít vhodnou variantu na základě vašich finančních možností a předpokladů.

Za dlouholetou praxi projektování restaurací jsme se setkali s řadou specifických zadavatelských požadavků, u kterých se mimo jiné řešil i soulad s legislativou, normami a hygienickými předpisy. Využijte našich odborných zkušenosti s budováním a vybavením restaurací.

Abychom vám cestu za vaším vysněným podnikem usnadnili, sepsali jsme několik tipů, které jak doufáme, vám pomohou vše zjednodušit a vyvarovat se problémů. Základní manuál, který popisuje proces založení restaurace od samotného nápadu, až po její finální vybavení najdete zde.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]