Kontaktuje nás

Vybavení restaurace, baru

Zajišťujeme kompletní dodávky zařízení a vybavení restaurací, barů, jídelen a jiných obdobných gastroprovozů. Navrhneme včetně realizačního projektu dle norem, které jsou pro vybavení restaurací definované. Nebo dodáme pouze technologie a vybavení. Rozsah dodávky si určuje klient. Přizpůsobíme se vašim požadavkům. Za dobu naší činnosti jsme již pomohli realizovat nespočet gastroprovozů různých typů a rozsahů. Rozumíme specifikům vybavení restaurací i barů a umíme našim zákazníkům velmi expertně poradit. Díky našim velkoodběratelským vztahům dokážeme zajistit za velmi výhodnou cenu veškeré vybavení restaurací. Od příborů a barmanského oblečení, až po profesionální konvektomaty, kávovary a řadu jiných restauračních a kuchyňských technologií, které jsou určeny čistě pro profi režim. Rádi se staneme vaším partnerem nejen při založení restaurace či jídelny, ale také pomocníkem se zajištěním provozů vašich podniků, a to právě formou dodávky spotřebního vybavení restaurace.

Naší snahou je vždy na maximum vyhovět přáním zákazníka. Specifičtější sortiment, který běžně nevedeme skladem, můžeme obratem zajistit u našich dodavatelů nebo doporučit vhodnou alternativu. Jsme schopni zajistit různorodé kuchyňské a restaurační vybavení jako jsou sklenice, porcelán, příbory, textilie, čisticí prostředky, papírový program a další sortiment, který restaurace potřebuje pro svůj každodenní provoz. Rádi budeme pravidelně zásobovat váš gastroprovoz. Vzájemná spolupráce se vyplatí vám i nám. Pro dlouhodobé zákazníky s určitou výší odběru, jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny, které jen stěží dostanou u jiného dodavatele.

Naši stálí zákazníci v momentě, kdy řeší vybavení restaurace či baru, jsou zvyklí nás navštěvovat v naší kamenné prodejně, kde si mohou libovolné vybavení restaurací a barů zakoupit. Řadě z nich naopak stačí i telefonická objednávka, kterou po individuální domluvě zpravidla následující den doručíme v Brně či jeho okolí.

Máte zájem o dodávku vybavení pro vaši restauraci, bar, jídelnu? Chcete se pobavit o podmínkách spolupráce? Hledáte odborné poradenství při zakládání libovolného gastroprovozu? Chcete konkrétní rady v oblasti vabavení restaurace? Kontaktujte nás.

Výběr z našeho sortimentu

Prohlédnout všechny produkty

Naši klienti

Vybavení restaurace
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Vybavení do restaurace
4Comfort: Wellness centrum, Brno
vybavení pro restaurace
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Vybavení restaurací
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
vybavení kuchyně restaurace
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
vybavení restaurací Brno
Kaskáda Golf Resort, Brno

Hodnocení klientů

----------------------------

Tematická specifikace služby: vybavení barů, vybavení restaurací, gastro pro restaurace, vybavení barů.

Sortiment vybavení pro restaurace

Sortiment vybavení pro restaurace

Jakožto dodavatel kompletních řešení pro restaurace vám zajistíme řešení na míru, poradíme vám a především s vámi projednáme výhodnější cenu. Vybavení restaurací, cukráren, jídelen atd. provádíme na zakázku. V rámci distribuce vybavení pro restaurace se však orientujeme nejenom na větší gastroprovozovny, ale velmi rádi vám pomůžeme vybavit vaši malou útulnou restauraci či hospůdku. Zkušeností z malých i velkých zakázek na vybavení restaurací máme nespočet.

Veškeré vybavení restaurací si můžete objednat přímo v našem e-shopu, případně můžete zaslat taktéž klasickou poptávku s rozpisem vašich požadavků. V případě, že od nás budete pravidelně odebírat kompletní zařízení a vybavení restaurací, pak jsme schopni vám poskytnout velmi výhodné individuální ceny. Využijte naše dlouholeté zkušenosti a dodavatelské možnosti. Vybavení do restaurace nebo profi vybavení kuchyně v reastauraci vám zařídíme obratem.

   

 

Vybavení pro bary

Vybavení pro bary

Barmanské vybavení je nedílnou součástí práce barmana. Rychlost a preciznost práce vyžaduje celé spektrum barmanského vybavení a pomůcek. My vám vše rádi dodáme. Kvalitní pomůcky, designové prvky pro stylové bary i spotřební materiál v podobě textilního, skleněného či papírového sortimentu.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]