V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám
Vybavení profi gastro kuchyně
Dodáváme vybavení pro profi kuchyně hotelů, restaurací, školních a podnikových jídelen apod. Od spotřebního zboží až po náročné profesionální technologie, které pomohou vaší restauraci zvládnout veškerou práci efektivněji a s úsporou času a nákladů.
Vybavení pro školní kuchyně
Moderní a účelné vybavení školní kuchyně na profi úrovni za dostupnou cenu? Nechte si vybavení školní kuchyně nezávazně nacenit u nás. Využijte naše zkušenosti z realiazce vybavení jídelen.
Prodej gastro zařízení
Specializujeme se na prodej gastro zařízení osvědčených značek, které jsou garancí prvotřídní kvality a dlouholetého bezproblémového užívání.
Vybavení občerstvení
Dodáváme kompletní vybavení občerstvení. Od jednorázových příborů a kelímků, papírového programu, až po zařízení přípravy a uchování jídel a nápojů, včetně souvisejícího zboží, které budete pro provoz občerstvení potřebovat.
Gastro vybavení kuchyní
Dodáváme gastro vybavení do restauračních kuchyní. Specializujeme se na gastro vybavení kuchyně v libovolném typu a rozsahu restauračního zařízení.
Zařízení pro restaurace
Specializujeme se na dodávky zařízení pro restaurace . Prvotřídního zařízení, které obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách je zárukou efektivního provozu vaší restaurace.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]