V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám
Dodávka a montáž nerezových stolů a myčky pro Cateringforyou

Realizace proběhla v září 2019.

 

Řekli o realizaci

S firmou Gastro Novotný spolupracujeme již několik let a jsme velice spokojeni s veškerým servisem i přístupem. Chválíme si pružnost dodávek a příjemnou komunikaci. Odebíráme od nich jednorázový sortiment na cateringové akce a další související zboží. I v případě nákupu nové technologie nerezových stolů a speciální gastro myčky jsme se proto obrátili na tohoto našeho osvědčeného dodavatele.
Michal Hykrda
www.cateringforyou.cz

Popis realizace

Jak již bylo zmíněno výše, běžně pro Cateringforyou dodáváme hlavně sortiment každodenní spotřeby pro realizaci jejich cateringových akcí. Když nám pan Hykrda zavolal, že potřebuje vybavit provoz nerezovými stoly, dřezy a myčkou, ihned jsme věděli díky naší dosavadní spolupráci, jaké konkrétní vybavení je pro něj vhodné a to včetně finančního rámce.
Předložili jsme konkrétní řešení odpovídající normám a plnící do detailu představy zákazníka. Záměr prokonzultovali se zákazníkem a následně už přímo řešili dodávku i odbornou instalaci v provozovně. Ta zahrnovala především instalaci sprchy s baterií, seřízení mycího dávkovače a oplachu u gastro myčky.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]