Vybavení pro školní kuchyně

vybavení pro školní kuchyňModerní a účelné vybavení školní kuchyně na profi úrovni za dostupnou cenu? Nechte si vybavení školní kuchyně nezávazně nacenit u nás.Specializujeme se na projektování a dodávky kompletního vybavení pro školní jídelny a kuchyně. Poskytujeme poradenství s ohledem na normy gastroprovozů a předepsanou legislativu pro instalované gastro vybavení. Našim klientům garantujeme výhodné ceny a rychlé dodání. Poskytujeme záruku spolehlivosti námi dodávaného vybavení. Využijte našich dlouholetých zkušeností z oblasti dodávek vybavení školní kuchyně.

Sestavím vám projekt na míru, dodáme technické zařízení a provedeme jeho montáž i spuštění do provozu. Najdeme řešení dle finančních možností našich klientů. Dodáváme standardní vybavení osvědčených značek, i vysoce specializovaná profesionální zařízení, která lze upravovat na míru požadavkům zadavatele. Mimo technických zařízení zajišťujeme i běžné spotřební vybavení kuchyní a jídelen od stolovacích artiklů, až po textilie nebo jednorázové nádobí. Téměř cokoliv, na co si vzpomenete, to vám dokážeme pro vaši školní kuchyni i jídelnu dodat.

Máte zájem o dodávku vybavení školní kuchyně? Chcete se pobavit o podmínkách pravidelné spolupráce? Hledáte odborné poradenství pro zefektivnění provozu vaší školní kuchyně či jídelny? Kontaktujte nás.

Výběr z našeho sortimentu

-------------------------------

Tematická specifikace služby: vybavení školní kuchyně, vybavení školních jídelen, školní kuchyně vybavení, vybavení pro školní jídelny, vybavení kuchyní a jídelen.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]