V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

vybavení pro školní kuchyňModerní a účelné vybavení školní kuchyně nebo jídelny na profi úrovni za dostupnou cenu? Nechte si vybavení školní kuchyně nezávazně nacenit u nás.Specializujeme se na projektování a dodávky kompletního vybavení pro školní jídelny a kuchyně. Poskytujeme poradenství s ohledem na normy gastroprovozů a předepsanou legislativu pro instalované gastro vybavení. Našim klientům garantujeme výhodné ceny a rychlé dodání. Poskytujeme záruku spolehlivosti námi dodávaného vybavení. Využijte našich dlouholetých zkušeností z oblasti dodávek vybavení pro školní kuchyně.

Sestavím vám projekt vybavení jídelen i jejich kuchyní na míru, dodáme technické zařízení a provedeme jeho montáž i spuštění do provozu. Najdeme řešení dle finančních možností našich klientů. Dodáváme standardní vybavení osvědčených značek, i vysoce specializovaná profesionální zařízení, která lze upravovat na míru požadavkům zadavatele. Mimo technických zařízení zajišťujeme i běžné spotřební vybavení kuchyní a jídelen od stolovacích artiklů, až po textilie nebo jednorázové nádobí. Téměř cokoliv, na co si vzpomenete, to vám dokážeme pro vaši školní kuchyni i jídelnu dodat.

Máte zájem o dodávku vybavení školní kuchyně nebo jídelny? Chcete se pobavit o podmínkách pravidelné spolupráce? Hledáte odborné poradenství pro zefektivnění provozu vaší školní kuchyně či jídelny? Kontaktujte nás.

Výběr z našeho sortimentu

 

Sortiment vybavení pro školní jídelny a kuchyně

Sortiment vybavení pro školní jídelny a kuchyně

Vybavíme vaši školní kuchyň i jídelnu vším potřebným pro přípravu, vydávání a servírování pokrmů. Od běžného spotřebního zboží až p sofistikované gastrotechnologie, které umí efektivně vyřešit přípravu stovek pokrmů ve velmi krátkém čase. Specializujeme se na technologie a vybavení pro školní jídelny a kuchyně.

Veškeré vybavení školních jídelen si můžete objednat přímo v našem e-shopu, nebo klasickou cestou formou poptávky s rozpisem vašich požadavků. V případě, že od nás budete pravidelně odebírat kompletní vybavení pro vaše školní jídelny, pak jsme schopni vám poskytnout velmi výhodné ceny a nestandardní podmínky. Objevte náš sortiment:

Plánujete novou jídelnu. Máte rozpočet a víte, jaká kapacita má být obsluhována? Hledáte spolehlivého dodavatele, co zajistí dodávku, montáž i odškolení. Nebo jste teprve na začátku plánování? Potřebujete vytvořit plnohodnotný projekt pro vaši novou školní jídelnu a kuchyň. Jsme tu pro vás.

Proč vybavení školních kuchyní a jídelen nakoupit u nás?

  • Zajistíme vybavení školních jídelen a kuchyní za výhodné ceny.
  • Dodání vybavení školních kuchyní a jídelen v nejkratším možném termínu - náš gastro obchod pro vás udělá maximum.
  • Dodávky vybavení pro školní jídelny a kuchyně realizujeme na základě rozsáhlých skladových zásob.
  • Dlouholeté zkušenosti s dodávkami a instalací vybavení školních kuchyní.
  • Garance kvalitního vybavení nabízeného naším gastro obchodem.
  • Doprovodný související servis: projekce školních kuchyní a jídelen, školení, záruční a pozáruční servis atd.

 

Rádi bychom se stali dodavatelem vybavení pro školní kuchyně a velkokapacitní stravovací zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro vybavení pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro zařízení, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

-------------------------------

Tematická specifikace služby: vybavení školní kuchyně, vybavení školních jídelen, školní kuchyně vybavení, vybavení pro školní jídelny, vybavení kuchyní a jídelen, vybavení stravovacích zařízení škol, rekonstrukce školní jídelny, školní kuchyně vybavení.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]