V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám
Dodávka a montáž gastro zařízení pro restauraci Dělnický dům Brno Židenice

Na základě poptávky provozovatele restaurace Dělnický dům Brno-Židenice jsme provedli výměnu gastro technologií za účelem modernizace provozu restaurace. Původní gastro zařízení restaurace nevyhovovalo aktuálním standardům a bylo pro restauraci omezující pro plánovaný proces zefektivnění práce.

Dle konkretizovaných požadavků investora jsme pomohli vybrat ideální kapacitní gastro zařízení v souladu s provozními charakteristikami interiéru. Dodávka zařízení proběhla celkem rychle (do 4 týdnů). Finální montáž jsme dokončili v září 2020.

Součástí dodávky profesionálního gastronomického zařízení této restaurace byly:

  • pákový kávovar
  • velkokapacitní profi myčka
  • chladicí technologie + výčep
  • nerezové stoly
  • nerezová podlaha

Více o našich službách:

Rádi bychom se stali dodavatelem gastro vybavení pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro vybavení kuchyní pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro vybavení kuchyní, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

Abychom vám cestu za vysněnou restaurací usnadnili, sepsali jsme základní doporučení, které jak doufáme, vám pomohou pochopit veškerá úskalí založení restaurace. Více zde.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]