PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám
Nerezový nábytek na míru

Na základě přání zákazníka jsme pro něj vyrobili na míru nerezový nábytek přesně podle jeho návrhu. Jednalo se o atypický návrh kde linka se skládala ze dvou částí a vrchní deska se dřezem a prolisem byla samostatná, tak aby se dalo projít dveřmi. Veškerá nerezová část byla na místě sestavena do finální podoby. Včetně skříněk.

Mohlo by vás zajímat

Přehled našich služeb:

Rádi bychom se stali dodavatelem gastro vybavení pro jakékoliv provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro vybavení kuchyní pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí děláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro vybavení kuchyní, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

Abychom vám cestu za vysněnou restaurací usnadnili, sepsali jsme základní doporučení, které jak doufáme, vám pomohou pochopit veškerá úskalí založení restaurace. Více zde.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]