PhoneKontaktuje nás

Jednorázové nádobí

Jsme velkododavatelem nejen klasického gastro vybavení restauračních provozů, ale i obsáhlého jednorázového nádobí pro všechny druhy příležitostí. V našem sortimentu jednorázového nádobí naleznete široké množství plastového, papírového, dřevěného jednorázového nádobí, stejně tak i speciálnější ekologické formy tohoto nádobí. Jsme schopni pravidelně zásobovat jakýkoliv gastro podnik bez ohledu na jeho velikost. Jste provozovatel velké restaurace, menšího bistra, kavárny nebo rychlého občerstvení? Pořádáte cateringy, zajišťujete svatby? Nakupujte jednorázové nádobí výhodně u nás, navíc s garancí rychlého dodání.

Sledujeme aktuální trendy, proto se snažíme vyjít zákazníkům vstříc a pravidelně zařazujeme novinky, jakým je například nově vyráběné jednorázové nádobí z kompostovatelné cukrové třtiny, jednorázové nádobí z bambusu apod.

Pohodlnost výběru zboží na prodejně ušetří váš čas a v případě jiných typů jednorázového nádobí umíme dodat různé varianty tohoto zboží v libovolném počtu kusů. Například jednorázové nádobí pro stánkaře na festivaly nebo koncerty.

Prohlédněte si katalogy jednorázového nádobí

Dbáme i na ekologii

Jednorázové ekologické nádobí (BIO jednrázové nádobí nebo EKO jednorázové nádobí). Tlak doby a požadavky zákazníků na ekologičnost se projevují právě také v gastronomii. Proto i naše firma, jakožto dodavatel jednorázového nádobí pro řadu gastronomických podniků, zařazuje do svého sortimentu právě ekologické jednorázové nádobí. A nejedná se pouze o ekologické kelímky nebo jednorázové talíře. Mimo ekologického jednorázového nádobí (dřevěné nože, vidličky, lžíce) prodáváme i další sortiment:

  • Slámky.
  • Dřevěné jednorázové nádobí.
  • Bio kelímky.
  • Bio tašky.
  • Krabice na pizzu.
  • Bambusové jednorázové nádobí.
  • Jednorázové nádobí z cukrové třtiny.

Aktuálně velmi oblíbené jednorázové nádobí, i pro domácí použití, jsou dřevěné talíře a různé dřevěné misky okrouhlých i hranatých tvarů. Potraviny vyskládané na dřevěném talíři vypadají velmi exkluzivně a jejich servírování na dřevěném talířy vždy upoutá pozornost hostů. Stejný efekt zajišťuje i jednorázové bambusové nádobí.

Rádi bychom se stali dodavatelem veškerého jednorázového nádobí pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro vybavení pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro vybavení, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

Sortiment jednorázového nádobí v našem e-shopu

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]