V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Jsme velkododavatelem nejen klasického gastro vybavení restauračních provozů, ale i obsáhlého sortimentu jednorázového nádobí pro všechny druhy příležitostí. V naší nabídce naleznete vedle širokého množství plastového, papírového, dřevěného jednorázového nádobí i speciálnější ekologické formy těchto výrobků. Dokážeme pravidelně zásobovat jakýkoliv gastro podnik bez ohledu na jeho velikost. Jste provozovatelem velké restaurace, kavárny nebo rychlého občerstvení? Pořádáte cateringy, případně zajišťujete svatby? Nakupujte jednorázové nádobí výhodně u nás, a získejte i garanci rychlého dodání.

Dodáme vám jednorázové kelímky, jednorázové tácky, krabičky na jídlo, jednorázové misky na jídlo, jednorázové boxy na jídlo, jednorázové talíře apod. Stačí definovat vaše požadavky na typ, materiál a množství jednorázového nádobí, které chcete od nás pravidelně dodávat.

Snažíme se vyjít našim zákazníkům vždy vstříc, takže sledujeme aktuální trendy a pravidelně zařazujeme do naší nabídky novinky, jakými jsou například nově vyráběné jednorázové nádobí z kompostovatelné cukrové třtiny, z bambusu apod.

Pohodlí při výběru zboží na prodejně ušetří váš čas a v případě jiných typů jednorázového nádobí umíme dodat různé varianty tohoto zboží v libovolném počtu kusů. Například jednorázové nádobí pro stánkaře na festivaly nebo koncerty.

Prohlédněte si katalogy jednorázového nádobí

Dbáme také na ekologii

Jednorázové ekologické nádobí (BIO jednorázové nádobí nebo EKO jednorázové nádobí) se stalo velkým tématem. Tlak doby a požadavky zákazníků na ekologičnost se už projevují výrazně také v gastronomii. Proto i naše firma, jakožto dodavatel jednorázového nádobí pro řadu gastronomických podniků, zařazuje do svého sortimentu tyto ekologické druhy nádobí. A nejedná se pouze o eko kelímky nebo jednorázové talíře. Mimo běžného jednorázového nádobí (dřevěné nože, vidličky, lžíce) prodáváme i další sortiment:

  • Slámky
  • Bio tašky
  • Bio kelímky
  • Krabice na pizzu
  • Jednorázové dřevěné nádobí
  • Jednorázové bambusové nádobí
  • Jednorázové nádobí z cukrové třtiny aj.

Pokud jste cateringová firma, provozovatelé občerstvení nebo restaurace a hledáte možnosti, jak nahradit klasické plastové misky na jídlo ekologičtějším variantami jednorázového nádobí, pak my pro vás odpovídající řešení máme. Dokážeme vám dodat ekologické varianty nádobí jako náhradu za veškeré plastové jednorázové nádobí. Nejde jen o náhradu častých jednorázových plastových krabiček na jídlo (termoboxy, jednorázové plastové krabičky s víkem), jednorázových plastových talířů, plastových misek na guláš, plastových kelímků apod.

Jednorázové talíře z ekologických materiálů

Aktuálně jsou velmi oblíbeným druhem jednorázového nádobí (i pro domácí použití), dřevěné jednorázové talíře a různé misky ze dřeva okrouhlých i hranatých tvarů. Potraviny vyskládané na dřevěném talíři vypadají jedinečně a jejich servis zaručeně upoutá pozornost vašich hostů. Stejný efekt vám zajistí i naše jednorázové bambusové nádobí (jednorázové kelímky, jednorázové příbory...).

Spolupráce v oblasti jednorázového gastro sortimentu

Rádi bychom se brzy stali hlavním dodavatelem veškerého jednorázového nádobí pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji.

V rámci našich dodávek profesionálního gastro vybavení pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí děláme vždy maximum. Zakládáme si nejen na špičkové kvalitě dodávaného gastro vybavení, ale i na příznivých cenách a spolehlivosti ohledně termínu dodání. Staňte se i vy našimi spokojenými zákazníky.

Sortiment jednorázového nádobí v našem e-shopu

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]