Prodej gastro zařízení

Specializujeme se na prodej gastro zařízení osvědčených značek, které jsou garancí prvotřídní kvality a dlouholetého bezproblémového užívání.Garantujeme rychlé dodání a výhodné ceny, které pro vás umíme jakožto gastro velkoobchod u našich dodavatelů gastro zařízení nasmlouvat. Poskytujeme profesionální služby návrhů gastro provozů, definice technického zařízení i vybavení. Pro naše klienty zajišťujeme jednorázové i pravidelné dodávky libovolného gastronomického vybavení dle přání klienta. Hledáte-li specialistu na prodej gastro zařízení, pak jsme tu pro vás.

Poradenství a prodeji gastro zařízení se věnujeme dlouhá léta. Za tu dobu se nám povedlo načerpat mnoho neocenitelných zkušeností z rozmanitých projektů. Ty zahrnovaly nejen kompletní návrhy gastro provozu, jejich rekonstrukce, ale i jednorázové subdodávky gastro technologií, speciálních zařízení, stejně tak i pravidelné zásobování rozsáhlých i drobných provozů spotřebním zbožím. Využijte naše zkušenosti a znalosti pro zvýšení ekonomické efektivity vaší restaurace, baru, kavárny či jídelny. Prodej gastro zařízení je naší celoživotní náplní.

Máte zájem o naše služby, zajistíme vám prodej gastro zařízení. Chcete zpracovat nezávaznou cenovou nabídku pro účely prodeje libovolného gastro zařízení? Potřebujete konzultaci, nebo chcete prodiskutovat podmínky dlouhodobé spolupráce? Kontaktujte nás.

Výběr z našeho sortimentu

Naši klienti

Prodej gastro zařízení
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Prodej gastronomického vybavení
4Comfort: Wellness centrum, Brno
Prodej gastronomického vybavení
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Prodej gastro zařízení
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
Prodej gastro zařízení
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
Prodej gastro zařízení
Kaskáda Golf Resort, Brno

Hodnocení klientů

 • Prodej gastro zařízení

  Pizzerie & Pasta Bella, Brno
  Od firmy Gastro Novotný odebíráme jednorázový a spotřební sortiment gastro vybavení a jsme velmi spokojeni. Chválíme rychlost doručení a individuální přístup.
  Zobrazit více

 • prodej gastronomického vybavení

  4Comfort: Wellness centrum, Brno
  Při hledání vhodného dodavatele gastro vybavení až firma GASTRO NOVOTNÝ nám nabídla vše, co potřebujeme. Příjemný a vstřícný přístup personálu, kdy slečny ochotně a rády poradí s výběrem sortimentu. Vždy bezproblémový průběh objednávky, a především rychlé doručení zboží, což je pro nás prioritou. Za celý tým 4Comfort můžeme tuto firmu všem vřele doporučit.
  Zobrazit více

 • Zobrazit vše

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]