V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Specializujeme se na prodej gastro zařízení osvědčených značek, které jsou garancí prvotřídní kvality a dlouholetého bezproblémového užívání.Garantujeme rychlé dodání a výhodné ceny, které pro vás umíme jakožto gastro velkoobchod u našich dodavatelů gastro zařízení nasmlouvat. Poskytujeme profesionální služby návrhů gastro provozů, definice technického zařízení i vybavení. Pro naše klienty zajišťujeme jednorázové i pravidelné dodávky libovolného gastronomického vybavení dle přání klienta. Hledáte-li specialistu na prodej gastro zařízení, pak jsme tu pro vás.

Poradenství a prodeji gastro zařízení se věnujeme dlouhá léta. Za tu dobu se nám povedlo načerpat mnoho neocenitelných zkušeností z rozmanitých projektů. Ty zahrnovaly nejen kompletní návrhy gastro provozu, jejich rekonstrukce, ale i jednorázové subdodávky gastro technologií, speciálních zařízení, stejně tak i pravidelné zásobování rozsáhlých i drobných provozů spotřebním zbožím. Využijte naše zkušenosti a znalosti pro zvýšení ekonomické efektivity vaší restaurace, baru, kavárny či jídelny. Prodej gastro zařízení je naší celoživotní náplní. Prodej gastronomického vybavení realizovaný přes nás bude pro vás výhodný nejen cenou. Uvidíte sami.

Známe veškeré legislativní normy a hygienická nařízení, které musíte splnit, pokud připravujete start vašeho podniku nebo řešíte generální rekonstrukci (více o náležitostech rozjezdu nové restaurace se můžete dočíst zde). I v tomto směru vám odborně pomůžeme, nechceme být pouze vaším dodavatelem gastronomického zařízení, ale hlavně partnerem pro podnikání.

Rádi bychom se stali dodavatelem gastro zařízení pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro zařízení pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro zařízení, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

Proč gastro vybavení a zařízení nakoupit u nás?

 • Prodej gastro vybavení za výhodné ceny.
 • Dodání zařízení v nejkratším možném termínu - náš gastro obchod pro vás udělá maximum.
 • Prodej gastro zařízení realizujeme na základě rozsáhlých skladových zásob.
 • Dlouholeté zkušenosti s prodejem gastro vybavení.
 •  Garance kvalitního gastro vybavení nabízeného naším gastro obchodem.
 • Velmi individuální přístup při prodeji gastro zařízení.

Máte zájem o naše služby, zajistíme vám prodej gastro zařízení. Chcete zpracovat nezávaznou cenovou nabídku pro účely prodeje libovolného gastronomického zařízení? Potřebujete konzultaci, nebo chcete prodiskutovat podmínky dlouhodobé spolupráce? Specializujeme se na prodej gastro vybavení a jsme vám plně k dispozici. Kontaktujte nás.

Výběr z našeho sortimentu

Naši klienti

Prodej gastro zařízení
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Prodej gastronomického vybavení
4Comfort: Wellness centrum, Brno
Prodej gastronomického vybavení
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Prodej gastro zařízení
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
Prodej gastro zařízení
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
Prodej gastro zařízení
Kaskáda Golf Resort, Brno

Hodnocení klientů

 • Prodej gastro zařízení

  Pizzerie & Pasta Bella, Brno
  Od firmy Gastro Novotný odebíráme jednorázový a spotřební sortiment gastro vybavení a jsme velmi spokojeni. Chválíme rychlost doručení a individuální přístup.
  Zobrazit více

 • prodej gastronomického vybavení

  4Comfort: Wellness centrum, Brno
  Při hledání vhodného dodavatele gastro vybavení až firma GASTRO NOVOTNÝ nám nabídla vše, co potřebujeme. Příjemný a vstřícný přístup personálu, kdy slečny ochotně a rády poradí s výběrem sortimentu. Vždy bezproblémový průběh objednávky, a především rychlé doručení zboží, což je pro nás prioritou. Za celý tým 4Comfort můžeme tuto firmu všem vřele doporučit.
  Zobrazit více

 • Zobrazit vše

-------------------------

Tematické určení služby: prodej gastro vybavení, gastro prodej, prodej gastro zařízení, prodej vybavení pro kavárny, prodej vybavení gastro provozů, zásobování gastronomie.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]