V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Provozům dodáváme kompletní vybavení občerstvení. Od jednorázových příborů a kelímků, papírového programu, až po zařízení přípravy a uchování jídel a nápojů (včetně souvisejícího zboží, které budete pro provoz občerstvení potřebovat). Vše pro vás zajistíme v libovolném rozsahu levně, a navíc i s garancí rychlého dodání. 

Velmi rádi vám poskytneme poradenství, pokud plánujete renovaci vašeho občerstvení, nebo se ho chystáte vybudovat úplně od píky. Využijte našich dlouholetých zkušeností. Dle typu a rozsahu vašeho gastro provozu dokážeme jasně definovat, které vybavení občerstvení bude neustále v provozu a bude tedy třeba, investovat do jeho kvality. Poradíme, na kterém vybavení pro občerstvení se naopak vyplatí trošku šetřit. Spolehněte se na naše znalosti z oboru. Nebudete první ani poslední, kterým pomáháme úplně začít, nebo alespoň zefektivnit jejich gastroprovoz.

Máte zájem o dodávku libovolného gastro vybavení pro vaše občerstvení? Chcete zpracovat nezávaznou cenovou nabídku na vybavení občerstvení? Zajímá vás možnost dlouhodobé spolupráce a chcete ji detailněji probrat? Kontaktujte nás.

Výběr z našeho sortimentu

Hodnocení klientů

--------------------

Tematické určení služby: dodavatel vybavení pro občerstvení, sortiment pro rychlé občerstvení, vybavení bister, sortiment rychlého občerstvení.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]