V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Zajišťujeme vybavení profi kuchyně pro hotely, restaurace, školní a podnikové jídelny apod. Od spotřebního zboží až po náročné profesionální technologie, které pomohou vaší restauraci zvládnout veškerou práci efektivněji a s úsporou času a nákladů. Investice do profesionální kuchyně se vám brzy vrátí.

Garantujeme výhodné ceny a rychlé dodání dle specifických požadavků zákazníka. Máme dlouholeté zkušenosti - vybavení kuchyně v restauraci dle norem a předpisů i požadavků na efektivní provoz pro vás navrhneme.

Specifické profi gastro vybavení na míru

Vybavení profi kuchyní má svá specifika. My se díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru můžeme při odborném poradenství, které poskytujeme našim klientům, opřít o velmi rozsáhlé a především rozmanité znalosti malých i velkých gastroprovozů různých typů. Navrhneme vám vybavení profi kuchyně kompletně. Od projektu profesionální kuchyně, až po samotnou dodávku technologií a jejich aplikaci dle norem a legislativních požadavků. Víme, že ne každý provozovatel restaurace nebo hotelu se do detailu orientuje ve všech nařízeních a požadavcích hygieny. Proto se snažíme našim klientům zařídit kompletní servis s minimalizací starostí okolo. Léty prověřený gastro profi servis dostanete právě u nás, tak nás neváhejte kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat.

Pro gastro vybavení profi kuchyní doporučujeme osvědčené značky produktů, které jsou dimenzovány výkonem a kvalitou zpracování pro ty nejnáročnější podmínky. Jsou tak zárukou dlouholetého bezproblémového užívání. Dokážeme zařídit profi kuchyni ve více cenových rozsazích: stačí nám definovat budget, který máte pro daný projekt vyhrazen, a my dle vašich požadavků sestavíme nejlepší koncept. Využijte našich konzultací i výhodných cen, které jako velkoobchod gastrovybavení dokážeme nabídnout.

Proč věnovat maximální pozornost výběru vybavení do kuchyně?

Výběr gastro vybavení pro profesionální kuchyni v restauraci nebo jídelnu je důležitý proces, který by měl být plánovaný a co nejvíce promyšlený. Každé restaurační zařízení potřebuje mít takové vybavení kuchyně, které odpovídá nejen charakteru jídel, které se zde mají připravovat, ale hlavně kapacitě a náročnosti provozu, tedy požadavkům na množství pokrmů, které je nutné v určitém časovém úseku připravit.

Co se týká typologie restaurační kuchyně, pak je jasné, že například restaurace s italskou kuchyní bude potřebovat jiné vybavení do kuchyně, než sushi bar.

Doporučujeme investovat do kvalitního a spolehlivého kuchyňského vybavení od důvěryhodných výrobců. Vysoce kvalitní vybavení do kuchyní vydrží déle, má nižší náklady na údržbu a poskytuje lepší výkon. Takové vybavení do kuchyně je efektivní a usnadní práci vašim kuchařům. Jde především o rychlost vaření, snadné čištění, ergonomický design, pokročilé funkce apod.

Při výběru vhodného vybavení do restaurační kuchyně je třeba se přesvědčit, že vybavení splňuje požadované hygienické standardy a předpisy. To zahrnuje použití materiálů a povrchů, které jsou snadno čistitelné a odolné proti bakteriím.

Snadná cesta k profi gastro vybavení

Rádi bychom se stali dodavatelem vybavení profi kuchyní pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů. V rámci dodávek profesionálního gastro vybavení kuchyní pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného profi gastro vybavení, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

Máte zájem o dodávku gastro zařízení profi kuchyně? Chcete se pobavit o podmínkách pravidelné spolupráce? Hledáte odborné poradenství pro zefektivnění provozu vaší kuchyně? Kontaktujte nás.

Rádi vám specifické profi gastro vybavení a technologie osobně odprezentujeme, zaškolíme vaše zaměstnance a pomůžeme vašemu provozu dosáhnout maximální efektivity.

Gastro profi vybavení jedině od nás. Garantujeme spokojenost a prvotřídní servis. 

 

Výběr z našeho sortimentu

Naši klienti

Vybavení profi kuchyně
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Profi kuchyně
4Comfort: Wellness centrum, Brno
vybavení profi kuchyně
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Vybavení profi kuchyně
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
profi kuchyně
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
vybavení profi kuchyně
Kaskáda Golf Resort, Brno

Hodnocení klientů

 • Profi kuchyně

  Pizzerie & Pasta Bella, Brno
  Od firmy Gastro Novotný odebíráme jednorázový a spotřební sortiment gastro vybavení a jsme velmi spokojeni. Chválíme rychlost doručení a individuální přístup.
  Zobrazit více

 • Profi kuchyně

  4Comfort: Wellness centrum, Brno
  Při hledání vhodného dodavatele gastro vybavení až firma GASTRO NOVOTNÝ nám nabídla vše, co potřebujeme. Příjemný a vstřícný přístup personálu, kdy slečny ochotně a rády poradí s výběrem sortimentu. Vždy bezproblémový průběh objednávky, a především rychlé doručení zboží, což je pro nás prioritou. Za celý tým 4Comfort můžeme tuto firmu všem vřele doporučit.
  Zobrazit více

 • Zobrazit vše

-----------------------

Téma článku: profi gastro vybavení, vybavení profi kuchyně, gastro profi, pro profi kuchyně, gastro vybavení kuchyně, vybavení profesionální kuchyně, gastro kuchyně, profesionální kuchyň, profi kuchyňské potřeby.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]