PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Poctivé gastro vybavení nejvyšší kvality s exkluzivním servisem

Profi gastro vybavení pro celou ČR. Vaši provozovnu vybavíme veškerou varnou a nerezovou gasgro technologií až po drobný servírovací inventář a jiné specifické gastro vybavení. Pro nově budované gastro provozy vytvoří specialisté z Gastro Novotný Brno kompletní projekt a dohlédnou na jeho realizaci. Gastro Novotný Brno pomáhá hotelům, barům, restauracím, jídelnám i cukrárnám zajistit projekt dle norem, legislativy. Tvoříme účelné gastronomické provozy se skvělou ergonomií prostoru, který využijete na maximum a bude splňovat měřítka efektivního gastroprovozu.

Gastro Novotný Brno, specializovaný gastro obchod, vám dodá veškeré profesionální gastro vybavení od pultů, profi gastro strojů a zařízení na přípravu pokrmů (profi gastro sporáky, trouby, pece, konvektomaty aj.), jejich uchování a servírování, až po párátka, jednorázové nádobí, rozmanité gastro pomůcky, gastro potřeby nebo mycí prostředky. Pomáháme vám vybrat to nejlepší gastro zařízení a gastro potřeby s ohledem na poměr cena/kvalita. K tomu samozřejmě za výhodnou cenu nabízíme i specializované gastro potřeby, které jen tak jinde neseženete. Využijte prodej gastro vybavení a gastro potřeb od nás - získáte profesionální vybavení kuchyně. Náš gastro shop má vše, co k beztarostnému provozu potřebujete. Nakupujte gastro online a za výhodnou cenu díky našemu e-shopu, nebo využijte řadu možností, které poskytuje náš gastro velkoobchod, včetně příležitosti si osobně prohlédnout libovolné gastronomické zařízení, profi gastro vybavení, gastro nádobí a speciální restaurační vybavení v naší kamenné prodejně v Brně. Využijte možnosti, které vám náš velkoobchod gastronomie nabízí. Náš velkoobchod pro restaurace má dlouholetou tradici a skvělá hodnocení zákazníků.

Přijďte si do našeho gastro obchodu nebo e-shopu pro běžně gastro potřeby, gastro vybavení profi kuchyní, gastrotechnologie nebo specializované gastronomické potřeby. Prodej gastrovybavení je pro nás vším - ochotně vám vždy poradíme a vyjdeme vám maximálně vstříc.

Profesionální gastro vybavení a gastro zařízení pro vaše podnikání!

Každý zkušený gastro obchod by vám měl doporučit odpovídající vybavení s ohledem na vaše finanční možnosti. Na některých věcech můžete ušetřit, na profi gastro vybavení se naopak nevyplatí šetřit! Proto řešte nákup gastro vybavení se zkušeným gastro obchodem, kde vám vždy ochotně poradí. A právě proto jsme tu my - zkušení pracovníci Gastro Novotný Brno. Rádi s vámi probereme veškeré detaily vašeho záměru, abychom následný prodej gastro vybavení pro každého klienta zrealizovali co nejvíce individuálně dle specifických požadavků, které ve spojení s nákupem vybavení a zařízení pro váš gastropodnik máte. To je náš hlavní úkol i přidaná hodnota pro vás.

Kvalitní, moderní tudíž i dražší gastrovybavení by měli zvažovat ti, kteří si zakládají na prvotřídním gastronomickém výstupu a vynikající kvalitě služeb. Restaurace, hotely a cateringové společnosti, které se snaží vyčnívat v konkurenci a nabízet svým zákazníkům nezapomenutelný kulinářský zážitek, by měly investovat do prvotřídního gastrovybavení, protože to jim pomůže práci nejen zefektivnit, ale hlavně je garancí potřebné kvality.

Gastronomické vybavení podpoří nejen celkový profesionální přístup provozu, ale také podporuje rychlost práce, unifikuje postupy a celkově pomáhá k udržení určitého standardu, který chcete poskytovat. Příkladem gastrovybavení určeného pro udržení standardu a kvality pokrmu bez rozdílu, která osoba ho připravuje, jsou např. konvektomaty. Renomovaní šéfkuchaři, kteří kladou důraz na preciznost a kvalitu při přípravě pokrmů, využívají precizní gastronomické vybavení a moderní technologie, které jim usnadní práci a umožní dosáhnout dokonalých výsledků.

Pořízení kvalitního gastrovybavení je také investicí do dlouhodobého úspěchu a progresu vašeho podniku. Zákazníci ocení péči o detaily a vysokou úroveň servisu Pro všechny ty, kteří hledají špičkové gastronomické vybavení, je klíčové vybírat značky a výrobky s dlouholetou tradicí a osvědčenou kvalitou i odolností určenou pro gastroprovozy s velkým zatížením.

Spolehlivý partner pro bezproblémové podnikání

Nejen nám, ale i vám, je zcela jasné (a proto jste nyní na našem webu), že pořádné gastro vybavení kuchyně je základem pro úspěšný provoz restaurace z několika důvodů. Za prvé, zajišťuje efektivní a bezpečný provoz, což přispívá k rychlejšímu zpracování jídel a minimalizaci rizika úrazů. Za druhé, gastro vybavení umožňuje konzistentní a dokonalou kvalitu jídel, což je klíčové pro spokojenost zákazníků a budování dobrého jména vaší restaurace. Profi gastro vybavení kuchyně umožní šéfkuchařům a dalšímu personálu lépe plánovat a organizovat práci, což vede k efektivnějšímu využití času a zdrojů. Kvalitní gastro vybavení také přináší úspory v dlouhodobém horizontu díky nižším nákladům na údržbu a opravy. Nakonec, moderní gastro vybavení vám mimo jiné zajistí i inovativní přístup k vaření a prezentaci jídel, což pomáhá vaší restauraci držet krok s aktuálními gastronomickými trend.

Proto je výhodou, abyste měli k dispozici služby spolehlivého gastro velkoobchodu. A to nejen z důvodu, že potřebujete standardní spotřební gastro sortiment, ale právě i proto, že gastro velkoobchod pro vás umí v krátké době zajistit i speciální gastro zařízení na míru, tedy nestandardní gastro zařízení, které přes běžnou maloobchodní distribuční síť nezajistíte. Když k těmto zmíněným přednostem přidáte i fakt, že my, jakožto gastro velkoobchod zajišťujeme pro klienty i projekční servis v oblasti gastronomie, pak je jasné, že s námi můžete své restaurace, hotely, bistra, bary, jídelny i cukrárny nejen efektivně rozšiřovat, ale taktéž od píky stavět. Máte-li v plánu "rozjíždět" nové gastropodniky, kde normy pro jejich provoz na startu definují skuteční odborníci, aby vše bylo v souladu s požadavky legislativy, pak jsme tu pro vás.  

Společně na cestě za profi gastrovybavením

V našem gastro obchodě v Brně, nebo v našem e-shopu, najdete široký sortiment vybavení gastro provozů. Gastru perfektně rozumíme, dlouhá léta dodáváme našim spokojeným klientům profi gastro vybavení a nabízíme kompletní řešení, od projektování, až po dodávky gastro vybavení. Díky naší poctivé práci jsme se stali spolehlivým partnerem pro restaurace, hotely, jídelny.

Specializovaný gastro velkoobchod by měl být první volbou pro všechny ty, kteří to se svým podnikání v gastronomické sféře myslí vážně a zodpovědně. Díky spolupráci s velkoobchodem si zajistíte výhodné ceny, neustálou dostupnost širokého sortimentu a hlavně možnost volby specifického nebo profi gastrovybavení, které v běžných distribučních sítích nezískáte.

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]

Proč my?

1
Vstřícný a spolehlivý přístup
Jsme menší rodinná firma, pro kterou vztah s vámi nekončí odesláním faktury za gastro vybavení. Právě naopak! Specializujeme se na individuální potřeby a poradenství našich zákazníků.
Více informací
2
Montáž a servis gastro vybavení
Pro zakoupené gastro vybavení zajistíme nejen montáž a dodávku, ale také veškerý záruční a pozáruční servis. Cílem je vaše spokojenost a bezproblémové okamžité užívání.
Více informací
3
Showroom a rozvoz v Brně
Rádi vás provedeme v naší vzorkovně v Brně, kde se můžete seznámit s rozsahem gastro vybavení, které nabízíme. Následně vybereme nejlepší možnou variantu pro vás.
Více informací
4
Široký sortiment kvalitního gastro vybavení
Zajištujeme nejen technologie a kuchyňské doplňky, ale také drobný spotřební inventář, profesionální čisticí prostředky a papírový program. Veškeré gastro vybavení máme pro vás skladem!
Více informací

Poptejte / Zeptejte se

Gastro Novotný Brno – vás specialista na gastro vybavení

Adresa naší prodejny
s gastro vybavením

Selská 58,

Brno-Maloměřice,

614 00, Brno

Zobrazit kontakty

Zavítejte do naší prodejny gastro vybavení v Brně, kterou najdete na adrese Selská 58. Odprezentujeme vám sortiment gastro vybavení, který vás zajímá. Využijte naší odborné konzultace nebo se s námi vrhněte rovnou do projektu modernizace/rekonstrukce vašeho restauračního gastro provozu.

Gastro Brno


Rádi bychom byli pojmem „Gastro Brno“ pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v naší lokalitě. V rámci dodávek profesionálního gastro vybavení pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro zařízení, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

Gastro vybavení Brno - prodejna, kde seženete profesionální hrnce, pánve, sporáky a spoustu dalšího!

Fotogalerie naší prodejny gastro vybavení: Brno


Prohlédněte si fotografie z naší brněnské prodejny gastro vybavení:

Profesionální gastro vybavení a gastro zařízení nejen pro Brno a okolí, ale i celou ČR

Umíme splnit specifické představy zákazníka, poskytujeme odborné poradenství a realizujeme hladký průběh veškeré dodávky gastro provozů na klíč. Hotelům a restauracím pomáháme provozovat jejich podniky již od roku 1996, kdy jsme založili náš gastro velkoobchod se sídlem v Brně.

Jak naše dodávky gastro vybavení a servis gastro provozů fungují?

Provádíme jak jednorázové dodávky gastro zařízení, tak poskytujeme i průběžný dlouhodobý servis pro oblast gastro vybavení, který našim stálým zákazníkům přináší řadu výhod, včetně výhodnějších cen s ohledem na naši širokou dodavatelskou síť, na níž stavíme náš gastro velkoobchod. Pro stálé klienty zařizujeme pravidelné dodávky spotřebního zboží restauračního i hotelového typu, včetně dodávky jednorázových potřeb, doplňkového gastrozařízení a papírového programu.

Mezi nejčastější klienty v rámci dodávek vybavení gastro provozů patří restaurace a bary. Navrhujeme na klíč kompletní zařízení restaurací a následně dle vytvořeného projektu a cenového rozpočtu konkrétní vybavení restauraci dodáváme. Stejně tak pečujeme o provozní zásobování dle požadavků zákazníka - pravidelná dodávka gastro potřeb a gastro vybavení denní spotřeby.

Přečtěte si o našich službách pro gastro sektro více:

Gastro potřeby: Profesionální konvektomaty, sporáky a pánve

Gastronomické potřeby na zakázku

Jedině profesionální gastro potřeby!

Hledáte spolehlivého dodavatele, a to nejen gastronádobí, ale všekerého sortimentu pro restaurace a hotely? Jste nároční na vybavení vaší provozovny? Určitě buďte, protože všude tam, kde je enormní provoz, a tudíž i velká zátěž na gastro potřeby a zařízení, je rozumné investovat pouze do takového vybavení, které je garancí spolehlivosti, odolnosti a dlouhé životnosti. Přesně tyhle gastro potřeby a gastro zařízení se už od roku 1996 snažíme doporučovat a dodávat našim spokojeným klientům.

Chcete mít jistotu, že investujete do skutečně kvalitního gastro vybavení vaší restaurace. Do výkonných a přitom cenově dostupných gastro potřeb? Nechejte si od nás poradit. Rádi doporučíme ideální řešení pro vaši restauraci, jídelnu i rychlé občerstvení dle vašich finančních možností, předepsaných norem i funkčních přestav.

Gastro potřeby, které by neměly chybět v žádné restauraci:

Sortiment gastro nádobí, které určitě budete potřebovat při provozu restaurace

gastro nádobí
Pomůžeme vám s výběrem gastro nádobí

Zajistit efektivní provoz restaurace si žádá ideálně nejen dostatečné zkušenosti, ale především profesionální vybavení, což primárně platí o zařízeních bezprostředně potřebných pro přípravu pokrmů. Stejně tak důležité je pro restauraci profesionální gastro nádobí. Ať už hovoříme o ohřívacích gastro nádobách, servírovacím a stolovacím sortimentu, doplňkovému gastro zařízení nebo speciálních nerezových gastro nádobách, vždy budou potřeba a pomohou vaši práci co nejvíce ujednodušit. Odolné gastro nádobí je základem dobré kuchyně. Tohle si plně uvědomujeme, proto našim klientům vždy doporučujeme pouze praxí prověřený profi sortiment od špičkových výrobců v daném oboru. Pokud nemáte zkušenosti s pořízením nebo obměnou gastro nádobí a ostatního gastro vybavení, spolehněte se na ty naše. Doporučíme to nejoptimálnější řešení dle typu a velikosti vaší restaurace, dle vašich finančních možností.

Zařízení kuchyně v restauraci vám do detailu naplánujeme a dodáme v nejkratším možném termínu. Vše, co potřebujete pro kompletní zařízení kuchyně vaší restaurace, umíme projektově vyřešit s ohledem na normy, hygienické předpisy a doporučení pro efektivitu práce. Jsme připraveni vám pomoci poradensky i realizačně. Náš gastro obchod pak zajistí veškeré vybavení za výhodné ceny.

Náš gastro obchod se sídlem v Brně je vám plně k dispozici, co se týká nejen prodeje potřebných gastro pomůcek, gastro nádobí a gastro vybavení. Náš komplexní gastro servis zahrnuje i poradenské služby, projektování gastro provozoven (projekty gastro na míru), dimenzování vhodného gastrovybavení a gastrozařízení do nich. Jsme partnerem všech, kteří potřebují pravidelné dodávky spotřebního zboží v rámci svého fungování. Spolupráce s naším gastro velkoobchodem se vám vyplatí nejen finančně, ale i spolehlivostí s ohledem na termíny dodávek, kvalitu a široký výběr sortimentu. Objednávat můžete navíc pohodlně prostřednictvím Gastro Novotný Eshopu.

Pokud chápete kvalitu vybavení pro gastronomii jako základ vaší úspěšné práce, pak bychom vás rádi v této vizi podpořili, jak jen dokážeme. S námi sestavíte účelné vybavení hotelů a restaurací (vybavení restaurační kuchyně), koupíte profesionální a specifické gastro zařízení apod. Vše dle finančního rámce, který na danou akci předpokládáte.

Mezi nejčastější dodávané vybavení gastro patří: profi kuchyňské potřeby pro výdej pokrmů, nerezové gastro zařízení (gastro nerez vybavení všech druhů, nejčastěji se jedná o gastro stůl, gastro nerez pult), profesionální kuchyňské vybavení pro přípravu pokrmů (gastro sporáky apod.), gastro vybavení kavárny pro prezentaci pokrmů aj.

U nás můžete veškeré gastro koupit online - v e-shopu. Nebo navštivte naši gastro prodejnu osobně. Gastro prodeji se věnujeme již řadu let a díky našim zkušenostem pro vás zajistíme vše potřebné. Gastronomické potřeby, gastro zařízení a gastronomické vybavení u nás získáte za výhodných podmínek. Především ale můžete získat prověřeného partnera pro zajištění provozu vašeho podniku. Rádi se jím staneme. Prodej gastro vybavení je pro nás až druhotná věc. Primární je pro nás úspěch našich klientů, protože díky němu rosteme i my.

Více o službách pro kuchyňské provozy.

Pro koho je náš gastro obchod určen?

Kdokoliv, kdo provozuje zařízení, kde servíruje pokrmy či nápoje, ten v našem gastro obchodu najde ideální a hlavně rozsáhlý sortiment gastrovybavení pro svůj podnik. Náš gastro obchod má pro každý typ restaurace, občerstvení, kuchyně právě to potřebné vybavení. Rozhodli jste se otevřít bar, cukrárnu nebo kavárnu? Nemáte potřebné gastrozařízení? Náš gastro obchod je připraven vám ve startu pomoci nejen dodávkou potřebného vybavení, ale především souvisejícím servisem. To je přidaná hodnota, kterou určitě oceníte. Pomohli jsme již řadě podobných nadšenců, jako jste vy. Gastro vybavení je součástí našeho života již řadu let. Využijte naši specializaci, výhodné ceny zboží a odborné služby při vybavení gastro provozů. Dodáváme kvalitní gastro zařízení včetně všech doplňkových služeb, které pomohou vašemu podnikání.

Proč pro nové gastro vybavení kuchyně přijít k nám?

  • Výhodné ceny na gastro zařízení a gastro potřeby.
  • Dodání gastro zařízení v nejkratším možném termínu - náš gastro obchod pro vás udělá maximum.
  • Rozsáhlé skladové zásoby gastrozařízení a gastro nádobí.
  • Konzultační servis při výběru optimálního gastro zařízení zdarma.
  • Dlouholeté zkušenosti v dodávkách gastro zařízení.
  • Garance kvalitního sortimentu nabízeného naším gastro obchodem.
  • Velmi individuální přístup při dodávkách gastronomického vybavení.


Navštivte nás v podnikové prodejně. Prohlédněte si speciální vybavení kuchyně restaurace, profi gastro nádobí, gastro zařízení nebo speciální kuchyňské potřeby u nás v Brně. Pečlivě vyřešíme veškerá vaše přání v oblasti zajištění dodávek gastro vybavení a gastro zařízení. Jsme tu pro vás. Vše, co si přejete, od vybavení restaurační kuchyně, až po dodávky oblečení pro personál obsluhující hosty.

Více o možnostech dodávek gastronomického vybavení zde.

 

Průvodce: Gastro vybavení a gastro zařízení (článek)

Průvodce: Jak zvolit to správné gastro vybavení při zakládání/modernizaci kuchyně restaurace?

Plánujete si otevřít novou restauraci či dovybavit/zmodernizovat kuchyni vaší stávající restaurace a chcete poradit, podle čeho zvolit odpovídající gastro vybavení vzhledem k tomu, co tam budete vařit?

Přečtěte si náš článek, který vás zasvětí do toho, co bude potřeba řešit, co se týče profi gastronomického vybavení.

V tomto článku se dozvíte nejen vše o plánování pořízení gastro vybavení, ale také základní kroky, které je nutné učinit k úspěšnému „rozjezdu“ restaurace či jakéhokoli jiného gastro provozu.

Více čtěte v článku o výběru gastro zařízení

Průvodce: Gastro vybavení a gastro zařízení (článek)

LAINOX konvektomaty

Již od roku 1981 je Lainox spolehlivým partnerem pro všechny profesionální kuchaře Firma Lainox je specialistou na navrhování a výrobu zařízení pro profesionální kuchyně.

Mezi nejžádanější gastro zařízení patří zejména víceúčelové konvektomaty Lainox, které patří mezi celosvětovou špičku v dané oblasti.

Nejen konvektomaty Lainox, ale i ostatní vybavení kuchyní je spojením italské kvality a vysoce inovativní technologie.

Více čtěte v sekci o konvektomatech