PhoneKontaktuje nás

Servis gastro vybavení

Náš servisní tým nezajištuje pouze záruční opravy a údržbu (smluvní gastro servis). K dispozici máme služby i v rámci pozáručního servisu a pravidelných prohlídek a revizí. Mimo jiné samozřejmostí je u zařízení zakoupených u nás instalace a montáž gastro zařízení v Brně a po domluvě možnost i v jeho okolí. Pro majitele restaurací, barů, stravovacích zařízení poskytneme gastro servis na míru.

Díky proškolenému týmu našich servisních techniků máme garanci vysoké kvality oprav a zajištění vhodných náhradních dílů. Díky tomu je náš gastro servis kompletní ve všech ohledech. Proto se na nás kdykoliv obraťte, ať už se jedná o záruční nebo pozáruční gastroservis.

Jsme schopni servisovat velké množství značek gastro vybavení, i ty, které primárně nedistribujeme. Gastronomickému vybavení se věnujeme již mnoho let a tyto zkušenosti proto rádi přetavíme v řešení vašich požadavků.

Pokud není zařízení nakoupeno přímo od nás, pak u gastro servisu zařízení od jiného dodavatele zákazník platí zákazník související výlohy realizace: příjezd technika na dané místo + každou započaou hodinu gastroservisu. Dojezd na zařízení za Brnem se stanovuje individuálně. Zákazníkovi je vždy v případě většího rozsahu opravy sdělena předběžná cena.

Ceny gastro servisu pro restaurace, bary a hotely:

  • Příjezd technika po Brně:  390,- bez DPH
  • Příjezd technika mimo Brno 12,50/1 km
  • Zjištění a řešení závady – každá započatá hodina 690,- bez DPH

Na váš požadavek se tění Gastro servis Novotný. 

 

Poptávka servisu

------------------------

Specifikace služeb: gastro servis, oprava gastro zařízení, servis gastro technologií.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]