PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Náš servisní tým nezajištuje pouze záruční opravy a údržbu (smluvní gastro servis). K dispozici máme i služby v rámci pozáručního servisu a pravidelných prohlídek a revizí. Samozřejmostí je u zařízení zakoupených u nás instalace a montáž gastro zařízení v Brně (a po domluvě možnost i v jeho okolí). Pro majitele restaurací, barů a stravovacích zařízení poskytneme gastro servis na míru.

Volejte a sdělte váš požadavek: 777 771 906, 777 771 906.

Možnosti gastro servisu

Díky proškolenému týmu našich servisních techniků garantujeme vysokou kvalitu oprav, včetně zajištění vhodných náhradních dílů. Náš gastro servis je tak kompletní ve všech ohledech. Proto se na nás kdykoliv obraťte, ať už se jedná o záruční nebo pozáruční gastroservis vašeho technického zařízení.

Jsme schopni servisovat velké množství značek gastro vybavení, včetně těch, které primárně nedistribuujeme. Gastronomickému vybavení se věnujeme již mnoho let a s těmito zkušenostmi vám jistě dokážeme pomoci.

Gastro servis zařízení nedodaných námi

Pokud není zařízení nakoupeno přímo od nás, pak v případě gastro servisu zařízení od jiného dodavatele platí zákazník související výlohy realizace. Jedná se o příjezd technika na dané místo + každou započatou hodinu gastroservisu (dojezd k servisu v okolí Brna se stanovuje individuálně). Zákazníkovi je vždy v případě většího rozsahu opravy sdělena předběžná cena.

Ceny gastro servisu pro restaurace, bary a hotely:

  • Příjezd technika v rámci Brna:  390,- bez DPH
  • Příjezd technika mimo Brno: 12,50,-/1 km
  • Zjištění a řešení závady: 690,- za každou započatou hodinu (bez DPH)

Pokud si nejste jisti předběžnou cenou za námi poskytovaný gastro servis, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Vysvětlíme vám podmínky, cenotvorbu a dohodneme se na detailech.

Výhody odborného gastro servisu:

  1. Bezpečnost: odborný servis vám zajišťuje, že gastro zařízení je v bezpečném a funkčním stavu, což minimalizuje riziko požárů a jiných havárií.
  2. Prodloužení životnosti: pravidelná údržba a opravy gastro zařízení prodlužují jeho životnost, což vám ušetří náklady na pořizování nových technologií.
  3. Efektivita provozu: správně fungující gastro zařízení zvyšuje efektivitu vašeho provozu.

 

Na vaše požadavky se těší kolektiv Gastro servis Novotný.

777 771 906, 777 771 906.

 

Poptávka servisu

------------------------

Specifikace služeb: gastro servis, oprava gastro zařízení, servis gastro technologií.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]