Kontaktuje nás

Servis gastro vybavení

Náš servisní tým nezajištuje pouze záruční opravy a údržbu. K dispozici máme služby i v rámci pozáručního servisu a pravidelných prohlídek a revizí. Mimo jiné samozřejmostí je u zařízení zakoupených u nás instalace a montáž gastro zařízení v Brně a po domluvě možnost i v jeho okolí.

Díky proškolenému týmu našich servisních techniků máme garanci vysoké kvality oprav a zajištění vhodných náhradních dílů. Díky tomu je náš gastro servis kompletní ve všech ohledech.

Jsme schopni servisovat velké množství značek gastro vybavení.

Pokud není zařízení od nás tak zákazník platí veškeré výlohy jako jsou: příjezd technika na dané místo v Brně, poplatek po Brně za příjezd 350 Kč bez DPH a každá započatá hodina servisu 520 Kč bez DPH. Dojezd na zařízení za Brnem se stanovuje individuálně. Zákazníkovi je vždy v případě většího rozsahu opravy sdělena předběžná cena.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]