Servis gastro vybavení

Náš servisní tým nezajištuje pouze záruční opravy a údržbu. K dispozici máme služby i v rámci pozáručního servisu a pravidelných prohlídek a revizí. Mimo jiné samozřejmostí je u zařízení zakoupených u nás instalace a montáž gastro zařízení v Brně a po domluvě možnost i v jeho okolí.

Díky proškolenému týmu našich servisních techniků máme garanci vysoké kvality oprav a zajištění vhodných náhradních dílů.

Jsme schopni servisovat velké množství značek gastro vybavení.

Pokud není zařízení od nás tak zákazník platí veškeré výlohy jako jsou: příjezd technika na dané místo v Brně, poplatek po Brně za příjezd 350 Kč bez DPH a každá započatá hodina servisu 520 Kč bez DPH. Dojezd na zařízení za Brnem se stanovuje individuálně. Zákazníkovi je vždy v případě většího rozsahu opravy sdělena předběžná cena.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]