V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Dodáváme gastro vybavení do restauračních kuchyní. Specializujeme se na gastro vybavení kuchyně v libovolném typu a rozsahu restauračního zařízení. Poskytujeme dílčí realizace i kompletní služby včetně projektu gastro provozu na míru a v souladu s legislativou a normami. Pro naše klienty navrhujeme efektivní vybavení kuchyní pro jejich profesionální potřeby a především toto vybavení dodáváme. Na základě našich dlouholetých zkušeností s budováním gastroprovozů jsme postupně vyselektovali nejkvalitnější a nejspolehlivější značky gastro vybavení, které díky našim úzkým velkoobchodním vztahům dokážeme zajistit nejen okamžitě, ale i za velmi výhodné ceny. Pokud tedy potřebujete spolehlivého dodavatele gastro vybavení, pak navažte spolupráci s námi. Bude oboustranně výhodná, to vám garantujeme.

Profi restaurační zařízení bez kompromisů

Zajistíme pro vás jakékoliv profi gastro vybavení do restauračních kuchyní, a to i velmi nestandardní restaurační zařízení, dimenzované na rozsáhlé a specifické provozy. Samozřejmě dodáváme i gastro vybavení pro běžné restaurační potřeby standardního provozu. Ale chceme rozhodně na tomto místě vyzvednout, že jako specialisté na profi restaurační zařízení si umíme poradit s opravdu unikátními požadavky. Naše nabídka je velmi variabilní. Gastro vybavení profi kuchyně máme v malíčku a vždy odborně poradíme, navrhneme a zrealizujeme.

Máte zájem o dodávku libovolného gastro vybavení pro vaši restauraci? Chcete se pobavit o podmínkách dlouhodobé spolupráce? Hledáte odborné poradenství při výběru gastro vybavení do restauračních kuchyní? Kontaktujte nás.

Výběr z našeho sortimentu

Naši klienti

Gastro vybavení
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Gastro vybavení
4Comfort: Wellness centrum, Brno
Gastro vybavení do restauračních kuchyní
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Gastro vybavení do restauračních kuchyní
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
Gastro vybavení do restauračních kuchyní
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
Gastro vybavení do restauračních kuchyní
Kaskáda Golf Resort, Brno

Hodnocení klientů

 

Profi restaurační kuchyně je náročná na vybavení

Profi restaurační kuchyně je náročná na vybavení

Za účelem vybavení profi kuchyní doporučujeme osvědčené značky produktů, které jsou dimenzovány výkonem a kvalitou zpracování pro ty nejnáročnější podmínky. Profi restaurační zařízení je tak zárukou dlouholetého bezproblémového užívání a skvělých gastronomických výsledků, o které vám určitě jde především. Využijte našich konzultací i výhodných cen, které jako velkoobchod pro gastrosektor dokážeme nabídnout. Ukázka z našeho sortimentu v oblasti kuchyňského a restauračního zařízení:

Plánujete novou restauraci? Poraďte se s námi

Proč gastro vybavení kuchyní nakoupit u nás?

  • Výhodné ceny na gastro vybavení kuchyní.
  • Dodání gastro vybavení kuchyní v nejkratším možném termínu - náš gastro obchod pro vás udělá maximum.
  • Rozsáhlé skladové zásoby gastro vybavení v různých variantách.
  • Dlouholeté zkušenosti v dodávkách gastro vybavení pro kuchyně a restaurace.
  • Garance kvalitního gastro vybavení nabízeného naším gastro obchodem.
  • Velmi individuální přístup při dodávkách gastro vybavení kuchyní.  


Navštivte nás v podnikové prodejně. Prohlédněte si speciální vybavení kuchyní a profesionální gastronomické zařízení u nás v Brně. Pečlivě vyslyšíme veškerá vaše přání v oblasti zajištění dodávek gastro vybavení. Jsme tu pro vás, ať už řešíte restaurační zařízení nestandardní povahy, nebo potřebujete kompletní naplánování nového gastroprovozu.

Plánujete novou restauraci? Poraďte se s námi

Projektování nových restaurací či jejich renovace s potřebným konzultačním servisem dostanete právě u nás. Zabýváme se nejen kalkulací technologií nutných pro vybavení kuchyně, ale také vzduchotechnikou, nerezovým sortimentem a dalším. Sestavujeme dispoziční umístění, aby splňovala nejen efektivní stránku věci, ale také, což je velice důležité, splňovala normy podle hygienických standardů, a byla úspěšně schválena pro kolaudaci u hygienické stanice. Stejně důkladně řešíme i zaškolení personálu ohledně restauračních technologií. Samozřejmě řešíme i veškerou realizaci, montáž a následný servis. Prostě vše pro vaši restaurační kuchyni získáte u nás.

Využijte našich předností při výběru a plánování restauračního zařízení a vybavení

Rádi bychom se stali dodavatelem gastro vybavení pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro vybavení kuchyní pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro vybavení kuchyní, ale i ceny a termínové spolehlivosti. Vaše restaurační zařízení je pro nás prioritou.

Abychom vám cestu za vysněnou restaurací usnadnili, sepsali jsme základní doporučení, které jak doufáme, vám pomohou pochopit veškerá úskalí založení restaurace. Více zde.

--------------

Tematická specifikace služby: gastro vybavení kuchyně, vybavení restaurační kuchyně, restaurační vybavení, vybavení kuchyně restaurace, restaurační zařízení, dodavatel gastro vybavení, gastro velkosklad.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]