Gastro vybavení kuchyní

Dodáváme gastro vybavení do restauračních kuchyní. Specializujeme se na gastro vybavení kuchyně v libovolném typu a rozsahu restauračního zařízení. Poskytujeme dílčí realizace i kompletní služby včetně projektu gastro provozu na míru a v souladu s legislativou a normami. Pro naše klienty navrhujeme efektivní vybavení kuchyní pro jejich profesionální potřeby a především toto vybavení dodáváme. Na základě našich dlouholetých zkušeností s budováním gastroprovozů jsme postupně vyselektovali nejkvalitnější a nejspolehlivější značky gastro vybavení, které díky našim úzkým velkoobchodním vztahům dokážeme zajistit nejen okamžitě, ale i za velmi výhodné ceny. Pokud tedy potřebujete spolehlivého dodavatele gastro vybavení, pak navažte spolupráci s námi. Bude oboustranně výhodná, to vám garantujeme.

Zajistíme pro vás jakékoliv profi gastro vybavení do restauračních kuchyní, a to i velmi nestandardní, dimenzované na rozsáhlé a specifické provozy. Samozřejmě dodáváme i běžné gastro vybavení pro běžné restaurační potřeby. Naše nabídka je velmi variabilní. Gastro vybavení kuchyně máme v malíčku a vždy poradíme.

Máte zájem o dodávku libovolného gastro vybavení pro vaši restauraci? Chcete se pobavit o podmínkách dlouhodobé spolupráce? Hledáte odborné poradenství při výběru gastro vybavení do restauračních kuchyní? Kontaktujte nás.

Výběr z našeho sortimentu

Naši klienti

Gastro vybavení
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
Gastro vybavení
4Comfort: Wellness centrum, Brno
Gastro vybavení do restauračních kuchyní
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
Gastro vybavení do restauračních kuchyní
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
Gastro vybavení do restauračních kuchyní
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
Gastro vybavení do restauračních kuchyní
Kaskáda Golf Resort, Brno

Hodnocení klientů

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]