PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Zajištujeme nejen technologie a kuchyňské doplňky, ale také drobný spotřební inventář, profesionální čisticí prostředky a papírový program. Prostě veškerý gastro sortiment, který potřebujete pro zajištění vašeho provozu.

Soustředíme se na kvalitní a spolehlivé výrobky

Snažíme se vyhovět zákazníkům na jejich požadavky na daný výrobek a rádi poradíme s případným výběrem v rozhodování, aby splnil představy jak spolehlivou kvalitou, tak příznivou cenou.

Gastro Novotný - gastro sortiment pro restaurace a bistra

Specializujeme se na prodej gastro sortimentu z Brna a okolí. Poskytujeme také projektování gastro provozů, konzultační servis, dodávky technologických zařízení kuchyní, jídelen, hotelových restaurací apod. Veškerý gastro sortiment najdete na našem e-shopu.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele gastro sortimentu, pak jste na správném místě. Velkoobchod Gastro Novotný Brno vás bude pravidelně zásobovat gastro sortimentem pro všechny typy restauračních a stravovacích podniků bez rozdílu. Vlastníte luxusní restauraci, nebo provozujete malé bistro? U nás výhodně pořídíte veškerý potřebný gastro sortiment. Náš velkoobchod není zaměřen pouze na prodejní služby. Dáváme našim zákazníkům mnohem více. Gastro Novotný řeší poradenství, montáže, školení, záruční i pozáruční servis, pravidelné doplňování spotřebního zboží pro gastroprovozy.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]