V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Specializujeme se na dodávky zařízení pro restaurace . Prvotřídního zařízení, které obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách je zárukou efektivního provozu vaší restaurace.Za dobu, kterou se dodávkám vybavení a zařízení restaurací věnujeme, jsme se naučili jasně definovat, co je pro restauraci účelné a co ne. Umíme našim zákazníkům šetřit náklady na provoz a hlavně pomoci s výběrem takového zařízení, které vydrží dlouhá léta a má tudíž vynikající návratnost pro jejich podnik.

Do detailu promyšlené zařízení restaurace

Zařízení restaurací navrhujeme vždy individuálně, tj. věnujeme čas promyšlení celé koncepce a řešíme detaily. Jedině tak mohou být naši klienti spokojení a budou se k nám vracet i v případě dalších požadavků. Umíme velmi efektivně určit zařízení restaurace s ohledem na definovaný budget, či s ohledem na specifika restaurace, její velikost a úroveň služeb. Chápeme, že menší lokální restaurace nepotřebuje vlastnit profesionální konvektomat, jako restaurace, která denně obslouží více jak 500 hostů.

Vaši restauraci vybavíme veškerou varnou a nerezovou technologií až po drobný inventář. Umíme vyřešit celý projekt, který samozřejmě umíme sestavit dle norem a legislativních podmínek. Zařízení pro restaurace v našem podání je souborem hmotného vybavení pro prostor kuchyňského provozu, baru, jídelní částí, a také vybavením pro personál i stolování hostů. Specializujeme se nejen na projekty pro nové restaurace a jejich zařizením. Naší druhou stěžejní částí služeb jsou pravidelné dodávky zařízení pro restaurace na bázi denní, týdenní či měsíční. Zajišťujeme mycí a čisticí prostředky, papírový program apod.

Gastro Novotný jako váš partner v oblasti zařízení restaurací

Rádi bychom se stali dodavatelem gastro zařízení pro všechny provozovatele a majitele restaurací, barů, velkokapacitních stravovacích zařízení i hotelů v našem kraji. V rámci dodávek profesionálního gastro zařízení restaurací pro klienty z Brna i vzdálenějšího okolí uděláme vždy maximum. To se týká nejen kvality dodávaného gastro zařízení, ale i ceny a termínové spolehlivosti.

Neřešíme rozsah provozu. Zařízení restaurace dodáváme jek menším, tak i velkým restauracím a gastroprovozům. Kapacitně jsme na to připraveni.

Máte zájem o dodávku libovolného zařízení pro vaši restauraci? Chcete se pobavit o podmínkách dlouhodobé spolupráce? Hledáte odborné poradenství při zařízení nové restaurace? Kontaktujte nás.

Výběr z našeho sortimentu

Reference

zařízení restaurace
BEL3S - fasfood bistro v belgickém stylu v Brně
zařízení restaurace
4Comfort: Wellness centrum, Brno
zařízení restaurace
Pizzerie & Pasta Bella, Brno
zařízení pro restaurace
Castellana Trattoria – italská restaurace, Brno
zařízení pro restaurace
EB DINERS - restaurace ve stylu amerického dineru v Krhově
zařízení pro restaurace
Kaskáda Golf Resort, Brno

Hodnocení klientů

 • zařízení restaurace

  Pizzerie & Pasta Bella, Brno
  Od firmy Gastro Novotný odebíráme jednorázový a spotřební sortiment gastro vybavení a jsme velmi spokojeni. Chválíme rychlost doručení a individuální přístup.
  Zobrazit více

 • zařízení restaurace

  4Comfort: Wellness centrum, Brno
  Při hledání vhodného dodavatele gastro vybavení až firma GASTRO NOVOTNÝ nám nabídla vše, co potřebujeme. Příjemný a vstřícný přístup personálu, kdy slečny ochotně a rády poradí s výběrem sortimentu. Vždy bezproblémový průběh objednávky, a především rychlé doručení zboží, což je pro nás prioritou. Za celý tým 4Comfort můžeme tuto firmu všem vřele doporučit.
  Zobrazit více

 • Zobrazit vše

---------------------

Gastro Novotný - vaše profi zařízení pro restaurace.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]