PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám

Sháníte kvalitní vybavení bistra nebo vybavení rychlého občerstvení za rozumnou cenu? U nás jste na správném místě. Gastro Novotný se specializuje na návrhy řešení pro gastronomické podniky a provozy již od roku 1996.

Jsme schopni vám na základě odborných zkušeností, vašich požadavků a finančních možností sestavit návrh všech potřebných produktů pro vybavení bistra nebo vybavení rychlého občerstvení včetně jejich montáže, uvedení do provozu či úprav na míru. Rádi zajistíme i pravidelnou dodávku spotřebního gastro vybavení a servis přístrojů.

Co vám pro vybavení bistra nebo rychlého občerstvení můžeme nabídnout?

S našimi produkty zařídíte svůj podnik od kuchyně až po příslušenství ke konzumaci. U bister a rychlého občerstvení jsou klíčové nejen přístroje a vybavení urychlující přípravu, ale také kvalitní příslušenství pro servírování jídel tzv. do ruky i krabičky a termonádobí pro pohodlný odnos či rozvoz jídel, které zajistí perfektní kvalitu a udržení teploty pokrmů.
V sortimentu pro vybavení bistra nebo rychlého občerstvení si můžete vybírat z tisíců produktů od profesionálního kuchyňského vybavení přes jednorázové nádobí , papírový program , produkty pro přípravu kvalitní kávy až po účinné dezinfekční prostředky , bez kterých se v dnešní době bistra ani rychlé občerstvení neobejdou.

Vybavení pro rychlé občerstvení s přípravou pizzy

Gastro Novotný nabízí také kompletní vybavení rychlého občerstvení – pizzerie s nabídkou čerstvě připravené pizzy i s rozvozem. Nechybí široká nabídka lopat na pizzu, kartáčů, pizza plechů i příslušenství pro rozvážku, které udrží pizzu v perfektním stavu až do momentu předání zákazníkovi.

Výběr z našeho sortimentu vybavení pro bistra a rychlá občerstvení

Zatavovací stroj pro balení jídel s sebou

Box na hamburger

Chladící pizza stůl s vitrínou a šuplíky

Chci vybavení bistra nebo vybavení pro rychlé občerstvení od Gastro Novotný

Jsme rádi, že jste se rozhodli vybavit si svůj podnik s naší pomocí. Ať už máte o vybavení pro své rychlé občerstvení konkrétní představu, potřebujete poradit s realizací či rovnou chcete návrh na míru, kontaktujte nás prosím a my se vám obratem ozveme.

Specializujeme se na klienty z Brna a okolí, ale rádi vám vyjdeme vstříc, ať už jste odkudkoliv. Některé z produktů pro vybavení bistra, vybavení rychlého občerstvení a pizzerií si můžete prohlédnou a zakoupit v našem showroomu v Brně-Maloměřicích . Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Kdo už je s naším vybavením pro rychlé občerstvení spokojen?

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]