PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám
Využijte výhod velkoobchodu s profesionálním gastro zařízením a následného servisu
Co si budeme povídat, pokud má restaurace nebo hotel patřit k nejnavštěvovanějším, musí mít šikovné kuchaře. Ale ani sebešikovnější kuchaři nemohou předvést své umění, pokud k tomu nemají vybudované podmínky.

Ke své práci potřebují kvalitní kuchyňské vybavení a profesionální gastro zařízení. 

Využijte výhod velkoobchodu

Potřebujete kompletní či dílčí vybavení kuchyně nebo stravovacího zařízení? Nechte si své gastro vybavení zmodernizovat a vaše restaurační zařízení nebo hotel vybavte profesionálním gastro zařízením. Komplexní vybavení pro gastronomii vám dodá za kvalitní ceny specializovaný velkoobchod Gastro Novotný, který působí na českém trhu již od roku 1996 a dodává gastro zařízení pro restaurace, hotely, nemocnice, školní jídelny, domovy důchodců a další komerční provozy:

  • konvektomaty elektrické nebo plynové,
  • velkokuchyňská zařízení pro velkokapacitní provozy,
  • varné bloky pro hotely a restaurace,
  • myčky nádobí tunelové, košové, pásové, na sklo barové a myčky na nádobí,
  • chladicí a mrazicí techniku - vitríny, chladicí prodejní pulty a stoly, chladící a mrazicí boxy.

Velkoobchod Gastro Novotný Brno vám dodá i ostatní gastro zařízení v komplexní šíři gastronomických zařízení pro všechny typy stravovacích provozů.

Projekce, montáž, dodávky a budoucí servis gastronomického zařízení

Pořídit si moderní gastro vybavení bez celkového konceptu nestačí. Pokud hledáte dodavatele profesionálního gastro zařízení za dobrou cenu, který vám umí nabídnout mnohem víc, obraťte se na firmu Gastro Novotný Brno. Nabízí poradenství, komplexní projekty gastronomických provozů, dodávky a montáže oblasti gastro. Gastro Novotný projektuje, montuje a dodává kvalitní velkokuchyňské zařízení jako konvektomaty, dřezy, fritézy a ostatní kusové profesionální gastronomické a velkokuchyňské zařízení od renomovaných zahraničních i tuzemských výrobců ve všech cenových kategorií.

Kam dále pro kvalitní gastro vybavení?

Profesionální gastro zařízení - fotogalerie

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]