V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám
Alternativa k nádobí z plastu – Nádobí z cukrové třtiny
V posledních letech přibývá kladen důraz na servírování připravovaných pokrmů v obalech nejlépe z materiálů, aby byly co nejlépe ekologicky později zlikvidovány.

Nyní je proto trendem na trhu nádobí na servírování pokrmů z cukrové třtiny. V našem sortimentu naleznete nejen talíře, ale také misky, menu boxy a další. Výhoda cukrové třtiny je její rozložitelnost a hodí se na všechny příležitosti – slavnosti, zahradní akce, koncerty a další.

Při výrobě nádobí z cukrové třtiny se nevyužívají žádné ropné nebo chemické látky. A po použití jej lze ekologicky zlikvidovat. Vhodným příborem oproti plastu, který nejen splňuje výbornou vzhledovou funkci může být nádobí ze dřeva.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]