V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám
Opravili jsme profesionálního kuchyňského robota

Naší hlavní činností je prodej gastro vybavení a projektování gastroprovozů, ale mimo to zvládneme i běžný servis gastronomického vybavení, a tím vám ušetříme nemalé finanční prostředky.

Samozřejmě v tomto případě nešlo o běžného domácího kuchyňského robota, ale o robota, který byl používán v profesionálním prostředí kuchyně. 

Jak probíhala oprava kuchyňského robota?

Profesionálního kuchyňského robota jsme postupně rozebrali, abychom mohli vyčistiti jednotlivé jeho části. Poté jsme vyměnili krycí mřížku robota a následně opět složili tak, aby mohl být bez problémů používán další roky.

Potřebujete opravit kuchyňského robota?

Máte-li i vy požadavek na profesionální opravu kuchyňských robotů, nebo jiného vybavení vašich restaurací, občerstvení nebo jídelen, pak nás neváhejte kontaktovat. Oprava kuchyňských robotů je primárně určena pro restaurace, hotely a jiné gastronomické podniky, tedy opravy neprovádíme pro koncové spotřebitele a domácnosti.

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]