V pátek máme nově otevřeno pouze po telefonické domluvě.

PhoneKontaktujte nás E-mailNapište nám
jednorázové nádobí
Trend ekologického nádobí (a nejen toho) dorazil i do Brna. Jsme rádi, že vám můžeme představit novinku v naší nabídce - bio sortiment jednorázového nádobí. Od bambusového jednorázového nádobí, až po biotašky a biokrabice. Ekologické jednorázové nádobí je stále více žádané.

Trend ekologického nádobí (a nejen toho) dorazil i do Brna. Jsme rádi, že vám můžeme představit novinku v naší nabídce - bio sortiment jednorázového nádobí. Od bambusového jednorázového nádobí, až po biotašky a biokrabice.Ekologické jednorázové nádobí je stále více žádané. 

Jednorázové ekologické nádobí (také nazývané jako BIO nádobí nebo EKO nádobí) je hitem současnosti. Řada podniků díky požadavku svých hostů zařazuje do nabídky i možnost servírování a konzumace nápojů/pokrmů z jednorázového nádobí, které má ekologické parametry. Tlak doby na ekologičnost se projevuje právě také v gastronomii. Proto i naše firma, jakožto dodavatel jednorázového nádobí pro řadu gastronomických podniků, zařazuje do svého sortimentu právě i ekologické jednorázové nádobí. A nejedná se pouze o ekologické kelímky nebo jednorázové talíře. Mimo ekologického jednorázového nádobí (dřevěné nože, vidličky, lžíce a další zboží) prodáváme i další sortiment:

  • Slámky.
  • Dřevěné lodičky/misky (talíře) na jídlo (dřevěné jednorázové nádobí).
  • Bio kelímky.
  • Bio tašky.
  • Krabice na pizzu.
  • Bambusové jednorázové nádobí.

Rozdělení jednorázového ekologického nádobí

Dle materiálů můžeme ekologické nádobí rozdělit na:

  • BIO papírové jednorázové nádobí - klasika, kterou známe všichni.
  • BIO plastové jednorázové nádobí (PLA) - vzhledově téměř nerozeznatelné od plastu, ale 100% kompostovatelné
  • Dřevěné/bambusové jednorázové nádobí  - elegantní a stylové řešení, tuhle kategorii milují hipstři - není nad bambusové jednorázové nádobí.
  • Cukrová třtina - do roka vyroste rostlina, ze které se vyrobí ekologické nádobí, které je  100% biologicky kompostovatelné.

Dřevěné jednorázové nádobí

V oblasti ekologického jednorázového nádobí jsou aktuálně velmi oblíbené, a to i pro domácí použití, dřevěné talíře a různé dřevěné misky okrouhlých i hranatých tvarů. Potraviny vyskládané na dřevěném talíři vypadají velmi exkluzivně a jejich servírování na dřevěném talíři vždy upoutá pozornost hostů. To samé platí o pouchoutkách v dřevěných miskách. Právě dřevěné misky patří k nejčastějšímu sortimentu, který u nás provozovatelé restaurací a cateringové firmy objednávají.

Více o sortimentu ekologického jednorázového nádobí najdete v našem katalogu níže. 

Gastro Novotný - váš velkoobchod pro ekologické gastro obaly a nádobí.

 

DATA | /letaky/2019-bio-letak | biokatalog_pozvanka.jpg

Seznamte se s nabídkou jednorázového nádobí EKO a příslušenství našeho e-shopu

 

 

Poptejte / Zeptejte se

Reference

S firmou GASTRO NOVOTNÝ jsme velice spokojeni, jejich produkty jsou velmi kvalitní. Oceňujeme rychlost komunikace a dodání zboží, proto můžeme všem doporučit.
Miroslav Bednárik - Šéfkuchař
[ EB DINERS, Krhov ]
Společnost Gastro Novotný jako dodavatele gastro vybavení jsme si vybrali díky profesionálnímu přístupu, rychlému jednání a ochotě personálu. Zboží vždy kvalitní, dodané včas až na provozovnu.
Tým MayDay cocktail bar café
[ MayDay cocktail bar café, Brno ]