Kategorie

Certifikáty

Keramické pánve

Počet produktů: 4

V této kategorii jsme pro vás připravili výběr profesionálních keramických pánví různých velikostí a typů. Keramické pánve jsou vhodné pro indukční desky, splňují maximální požadavky na komfortní přípravu pokrmů s využitím předností a jedinečných vlastností, které jsou pro keramické pánve charakteristické. Pokud v aktuální nabídce keramických pánví nenajdete požadovaný produkt, pak nás neváhejte obratem kontaktovat. U našich dodavatelů vám zajistíme odpovídající keramickou pánev za velmi příznivou cenu.

Zobrazit více informací

Preferujeme pouze kvalitní produkty, proto v našem sortimentu najdete pouze keramické pánve od prověřených výrobců. Tyto pánve běžně používají kuchařští mistři a jsou dimenzovány pro permanentní zátěž v gastronomických provozech.

Součástí keramických pánví je hliník. Díky tomu je zajištěn dokonalý přenos tepla. Svrchní keramický povrch je zárukou minimální přilnavosti a připalování. Keramická pánev je vhodná pro všechny druhy sporáků, včetně indukce. Pánve v naší nabídce mají vynikající tepelné vlastnosti, perfektní ergonomii a bytelné provedení s vyšší odolností proti poškrábání.

Nejžádanější velikosti sortimentu:

  • Keramická pánev 24 cm.
  • Keramická pánev 28 cm.
  • Keramická pánev 32 cm.
  • Keramická pánev 36 cm.

  • Zobrazit jako:

Zaslat dotaz
Gastro zařízení / Gastro velkoobchod - Gastro Novotný Adresa: Selská 58, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 542 211 802. .