Kategorie

Certifikáty

Držáky na sklenice a láhve

Počet produktů: 5

V této kategorii najdete držáky na sklenice a láhve. Jedná se o vysoce kvalitní chromové držáky, které jsou efektivním pomocníkem při skladování a pořádání různých typů sklenic a lahví především v restauracích a barech. Držáky lze instalovat na téměř libovolné místo, sklenice se velmi jednoduše vkládají díky prompracované ergonomii. Díky držáku sklenic již nemusíte mít obavy z věčně zavazejících sklenic, které se snadno rozbijí. Držáky vám ušetří místo na jiné vybavení restaurace, přičemž sklenice budou stále po ruce.

Nejběžnější provedení:

  • Držák sklenic jednořadý
  • Držák sklenic dvouřadý
  • Držák sklenic třířadý
  • Držák sklenic velkokapacitní víceřadý

Tento drátěný systém je možné samozřejmě instalovat i v kuchyních rodinných domů. Řešení je univerzální. Držáky sklenic nabízíme v mnoha velikostních formátech. V domácnosti je nejčastěji použijete jako držáky sklenic se stopkou. Díky obrácené poloze uložení je vnitřní sklenice chráněn od usazování prachu.

Pokud v sortimentu držáků láhví a sklenic nenaleznete požadované řešení dle vašich individuálních představ, pak nás neváhejte kontaktovat. Využijte našich přímých kontaktů na dodavatele vybavení pro restaurace a bary. Garantujeme vám nejen rychlé zajištění dodávky, ale také velmi výhodnou cenu.

  • Zobrazit jako:

Zaslat dotaz
Gastro zařízení / Gastro velkoobchod - Gastro Novotný Adresa: Selská 58, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 542 211 802. .