Kategorie

Certifikáty

Zařízení restaurací

Počet produktů: 7

Účelné zařízení restaurace je důležitější, než by se mohlo na první pohled zdát. Mezi zařízení restaurací a barů patří např. porcelán - sady i jednotlivé díly, sklo a sklenice, příbory, textil, dekorační předměty a další příslušenství a doplňky, bez kterých se restaurace i jídelny neobejdou.

Zobrazit více informací o zařízení restaurací

Jak a kde zařízení restaurace vybírat?

Potřebujete zajistit zařízení restaurace nebo jiného vašeho gastronomického provozu? Kuchyňské, restaurační a hotelové zařízení a mnoho dalších užitečných položek v širokém sortimentu vám nabízíme v této kategorii. Z rozsáhlé nabídky pro Vás vybíráme:

  • pokladní systémy pro restaurace,
  • barové doplňky - dávkovače, nalévátka, otvíráky,
  • nerezové příbory - jídelní příbory, dezertní a steakové příbory,
  • porcelán - talíře, šálky, podšálky, porcelánové hrnky a mísy,
  • sklo - odlivky, kalíšky, pivní sklo, panáky, sklo na zmrzlinu,
  • textil - ubrusy, ručníky a kompletní ložní program pro hotely.

Podívejte se na nabídku položek zařízení pro restaurace a vybírejte z jednotlivých produktových podskupin. Věřte, že v oblasti vybavení restaurací neexistuje výrobek, který by Vám velkoobchod Gastro Novotný Brno nemohl nabídnout.

Zařízení restaurací 1 Zařízení restaurací 2 Zařízení restaurací 3 Zařízení restaurací 4

Zaměřte se na kvalitu textilu a nechte si poradit

Podnos - zařízení pro restaurace

Společnost Gastro Novotný je nejen spolehlivý dodavatel klasického zařízení restaurací, ale vypracuje vám studii a návrh pro hotelové a gastro vybavení, poskytne odborné poradenství při posuzování vašeho záměru při modernizaci nebo vybavování hotelů, restaurací a dalších stravovacích provozů. Sortiment nabízeného gastronomického vybavení přesahuje běžné představy a podobně se Gastro Novotný zaměřuje také na kvalitu textilu pro restaurace a hotely. Oslovte nás, rádi Vám pomůžeme.

U nás nakoupíte zařízení restaurací za velmi výhodné ceny.

  • Zobrazit jako:

Zaslat dotaz
Gastro zařízení / Gastro velkoobchod - Gastro Novotný Adresa: Selská 58, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 542 211 802. .